şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sivasspor´un 5 ocak 1988 sivas/zara dogumlu futbolcusu. bu sezon spor toto süper lig´de ilk sezonu, forma numarasi ise 3.
 • 12 şubat 2011 sivasspor trabzonspor maçı'nda futbol ahlakından ne kadar uzak olduğu görülmüş futbolcu.

  bi sol beke göre, rakibe çift dalmalarını - ki burak'ın futbol hayatını bile bitirebilirdi bu makas -, sert faullerini, gereksiz sertliklerini geçtim - bu hareketlerinden sadece sarı kartla sıyrıldı - burak, attığı 3. golden sonra gol sevincine koşarken bu arkadaşın önünden geçti, ziya da burak'a bi tekme savurdu ama gelmedi. gelseydi görürdük şenliği.

  yani sana kasap demiyorum ziya, daha 23 yaşındasın belki düzelirsin,

  bi umudum sende; anlıyor musun.
 • ümraniye yamanspor altyapısında yetişmiş sol bek. a2 milli takımının belarus ile oynadığı son maçta kadroya ilk kez çağrıldı. kendini geliştirmesi halinde adından daha fazla söz ettireceğe benziyor.

  edit: jonjo'nun uyarısıyla; sivasspor değil ümraniye yamanspor altyapısından yetiştiğini öğreniyoruz.
  kaynak: http://www.tff.org/…lt.aspx?pageid=286&ftxtid=13106
 • bugün, samsunspor'a karşı iki asistle oynayan*, geç yaşta açılan 23'lük topçu...
 • ilerleyen yıllarda düzgün ellerde kendini geliştirebilme fırsatı bulursa milli takımımızın değişmez sol beklerinden birisi olmasını beklediğim ve istediğim hemşerim olan sivassporlu futbolcu.
 • adı gökhanzaninho olsaydı real'de oynar mıydı bilmem ama...

  1- "... bariz gol şansını engellemekten dolayı görmüş olduğu kırmızı kart nedeniyle oynamaması gereken otomatik 1 resmi müsabakadan men cezasının ertelenmesi talebinin fdt'nin 95/4, 95/5. maddeleri ile fifa oyun kuralları ve fifa disiplin talimatı'nın konu ile ilgili hükümleri dikkate alınarak otomatik cezanın erteleme ile ortadan kaldırılamayacağı gerekçesi ile..." cezasının ertelenmesi talebi reddilmezdi.

  http://www.tff.org/…lt.aspx?pageid=246&ftxtid=17646

  2- kimse bu konuda bu kadar suskun kalmazdı.
 • ismi ciddi şekilde galatasaray ile anılmaya başlayan vasat oyuncu. bi ara rize'de falan da oynayan eski cimbomlu victoria'yı andırıyor.
 • sivasspor'un 2013-2014 kadrosundaki sanırım tek 'sivaslı' futbolcu.kiralık gidip geri döndüğünden beri şehrin futbolu yakından takip eden,her maça gitmeye çalışan futbolseverlerinin gönlünde ayrı bir yeri olduğunu söylemek mümkün,bunu her maçta rahatlıkla görebiliyorsunuz.

  `yanık türkü` de okurmuş.
 • yabancı sınırlaması yüzünden galatasarayın alabileceği en iyi sol bek. devre arası 3, 4 milyon demeden kadroya katılmalı.
 • roberto carlos'un takımın başına geçmesi ile bu seneki hücum performansı ile göz dolduran futbolcu. hocası dünyanın en iyi sol beklerinden olunca takımda kendisinden en fazla faydalanacak futbolcu da yine kendisi oluyor. umarım yükselişi sürer ve milli takımın değişmez sol beklerinden birisi olur.