• şansına mı yoksa milli takımına mı küssün bilmiyorum da; 2010 dünya kupasında boy gösteremeyecek.
  • barcelona - mallorca macinda attirdigi golu yorumcu su sozlerle yorumladi:

- aahhh you kidding me??? aah!
    ....
    - how will you describe genius? why even bother, when you've got ibrahimovic to show you!.................
    - pedro is the benefector, but it's ibra kadabra that produces the magic one.
    - take a look at this goaaal! it's a phenomenal pass with the back heel. it's absolutely astonishing feel. he's holding off his defender. he sees the run. through the meres of players. it doesn't get any better than this.

- aand i'll tell you what, when you see a goal created like that, for me, it's like "two beautiful birds singing in my rib cage".
    - phenomenal goal!
  • düne kadar çok önemli maçlara çıkmış olan topçudur ancak düne kadar hiç bu kadar heyecanlı olduğunu görmemiştim.
  • bu adam sahada diğer oyunculara göre dev gibi kalıyor. zaten ohzman'ın bahsettiği gibi, gol sevincinde baba şefkatiyle kolları açıyor. oraya 10 kişi sığar maşallah. dün fifa 10 oynarken dikkat ettim aynı durum vardı. gerçek maçlarda da aynı durum var. merak edip boyuna baktım, wikipedia dedi ki; boy 1.92, kilo da 85. yani öyle pek dev adamlık durumu yok ama diğer oyuncular çok cücük herhalde. olm süt için lan azıcık, öyle top tepmekle olmuyor bu işler. dikkat edin biraz bünyenize.

kendisi üzerinden diğer futbolculara tavsiyeler yağdırdığım topçudur.
  • bu adamı ilk kez izmit ismetpaşa stadında izlemiştim. canlı canlı hem de. o zaman ümit milli takımdaydı bu. iki üç tane yüzde yüzlük gol pozisyonunu değerlendirememişti. bi' de bi' iki tane artistlik hareket yapmıştı da topu kaptırmıştı her defasında. ben de bu heriften topçu mu olur lan demiştim. cüssesi zaten izin vermez diye de eklemiştim kendi kendime.

nereden nereye...insan azmedince oluyor demek ki...helal olsun valla ne diyim.
  • bu adam "şimdi gol atacam" dedikten sonra, defans oyuncularının yapabileceği en iyi şey bu güzel golü izlemek olacaktır.
  • toplara ölümüne abanan, çimlerde yaldır yaldır koşan, futbolcu değil beygir mübarek. dünyada bir tek benim beğenmediğim ve yeşil sahalara yakıştıramadığım yarmacan.
  • şimdiye kadar izlediğim her futbolcunun messi , her iki ronaldo , ronaldinho , kaka , romario nun gollerinin, hareketlerinin fiziksel bir açıklaması var. lakin bu adamın attığı kimi golleri açıklamakta bilim aciz kalır. ki bir değil, iki değil, üç değil. bu kadar çok tanımdışı golü olunca insanın insan demeye dili varmıyor.
hesabın var mı? giriş yap