• 15 eylül 2018 toronto fc los angeles galaxy maçında atılmış yine ibrahimoviç'e yakışır bir şekilde tarihe geçecek gol.

twitter'dan izlenebilecek 7 saniyelik olay
    youtube'dan izlenebilecek 720p kalitede olay

fazla takip edemiyorum, etmiyorum futbolu ama umarım ibrahimovic para için gitmiştir la galaxy'e. oynayamıyor diye renklerine bağlamayan futbol takımı varsa zaten kendini lağv etsin, kapansın.

entryi editleyeceğim derken sildik, özür dilerim.
  • isminin hakkını vermiş yine ve yeniden.

daşşaklarını ronaldoyla messi yesin ego reyis
  • ne messi ne ronaldo. izleyebildiğim için kendimi çok şanslı hissettiğim tek futbolcunun 500. golüdür. bu kadar yetenekli ve özel bir forvet bir daha kolay kolay gelmez.
  • (bkz: unfuckingbelievable)

gerçi adam bunu hep yapıyor. nesine inanamıyorsak.
  • ziv bio zlatan! her zaman farklıydın ve öyle kalacaksın.

"man kan ta en kille från rosengård men man kan inte ta rosengård från en kille".
  • her seferinde belirtiyorum her seferinde alay etseler de bu iddiamdan vazgeçmeyeceğim, ibrahimovic dünyanın gelmiş geçmiş en iyi santraforudur. sebebi de başlığın açılmasına sebep olan golde gizlidir. adam inanılmaz goller atmasına rağmen bir yandan da her seferinde şaşırtmayı başarıyor.

tanım: ibrahimovic'in fantastik gollerine bir yenisini daha eklediği goldür.
  • zlatan yavaş, ciğerimi söktün
  • güzel gol ama büyütmeyin beyler, bu kadar özgüven sizde olsa siz de atabilirsiniz, çoğu futbolcu pozisyonda öyle bir vuruş denemez bile çünkü o kadar kredisi olmadığını bilir, ibrahimoviç'inse kredisi vardır, iyi ki de vardır.
  • rakip kalecinin ve defans oyuncularının birbirlerine bakarak "az önce ne oldu lan" şoku yaşamasına sebep olan goldür. 2 numaralı oyuncu ibra yanından geçerken direkt gülüyor hatta.

insan değilsin ibra, ne diyelim sana...
  • ronaldo dahil kimse bu pozisyonda ki hareketi yapamaz.

insan değil bu adam.tanrıyım diyor ya tanrı.
hesabın var mı? giriş yap