• elia kazan'ın torunu.
  • ersin karabulut çizmiş bunu, bana öyle geldi. onun çizdiği karakterlere oldukça benziyor.
  • 9 eylül 1983 doğumlu amerikalı oyuncu.
  • dede'den istanbul'lu, in your eyes filminin tatli başrol oyuncusu.
  • gözleri çok güzel aktris.
  • hayalimdeki ask ( ruby sparks) filminde paul dano ile basrolleri paylasan sevimli oyuncu. kendisini zoe deschanel'e cok benzettim, ne tesaduftur ki isimleri de ayniymis. deschanel'e benzetmemin bir nedeni de ruby sparks'ta oynadigi karakteri askin 500 gunu'nde deschanel'in oynadigi karaktere cok benzetmem olabilir ama fiziken de acayip benziyorlar bence.

bu arada ruby sparks'taki saclarinin rengini begendim ama hemen boyamis, cok uzucu. oyunculugu da sevimliymis.

edit: deschanel'in adına da zoe diyivermişim, sagortab uyardı saolsun doğrusu zooey olacak.
  • ruby sparks filminin aynı zamanda senaryosunuda yazmıştır.
  • çıplak fotograflarini internette gorunce butun sirinligi gitmistir. o tatlı ruby sparks değildir artik.
  • kendisi de bir aktör olan paul dano ile yıllardır birlikteler ve aynı evde yaşıyorlar. zoe kazan'ın aktif olarak kullandığı bir twitter hesabı var, paul dano'nun ise bildiğim kadarıyla yok, zoe kazan sayesinde kendisinin ayrı bir twitter hesabı olmasına gerek de yok. çünkü tatlı mı tatlı zoe hanım, evde birlikte bir şey izlerlerken izledikleri şeye paul dano'nun yaptığı yorumları, kendisinin gün içinde yaptığı esprileri, verdiği komik tepkileri, söylediği ilginç şeyleri de tweetliyor. paul dano, sevgilisi/eşi aktif twitter kullanıcısı olup da kendisinin sosyal ağlara pek hevesi olmayan tüm erkeklerle aynı kaderi paylaşıyor.

işte o ünlü twitter hesabının çıplak fotoğrafları için tıklayınız:

https://twitter.com/zoeinthecities
  • clickbait dizisinde kahküllü haliyle rıdvan dilmen'e benzettiğim oyuncu.
hesabın var mı? giriş yap