• flukonazol etken maddeli mantar efeksiyonu tedavisinde kullanılan bir ilaç.
  • genital mantar tedavisinde reçete edilen oral tablet. genellikle candida (bkz: candida albicans) icin recete edilir. tekrarlayan süt kesiği tipi akıntınız var ise antifungual bir merhem eşliğinde (bkz: travazol) kullanmanız tavsiye edilir .
    not: 2 li dozu genelde yeterlidir. 7 lisini alip kazıklanmayın ya da doktorunuza yazdırın.
  • doktorun kulağımdaki yaralar için verdiği ilaç ama prospektüsü okuduktan sonra korkudan kullanmaya cesaret edemeyeceğim gibi. o nasıl bir yan etki listedir.
  • yaklaşık 2 haftadır kabus gibi karnıma çöken bu ağrı, bu şişkinlik, bu gaz neyin nesi diye yediğim içtiğim ne varsa listeledim ama yok… farklı yediğim hiçbir şey olmadığını farkedip iyice sinirlerimin bozulduğu an kullandığım bu minik kapsül aklıma geldi ve şeytanımı buldum. hayatımda 2 haftadır yeni olan tek şey kendisiydi çünkü.

henüz tedavi devam ettiği için tedavi edici etkisini tam gözlemleyemediğim ancak bana 5,5 aylık hamile karnı hediye edendir. her şey neyse de pantolonlar kapanmıyor be kitapsız. umarım olumlu etkilerini de görürüz.
hesabın var mı? giriş yap