şükela:  tümü | bugün
 • eger rockersaniz izmitte gidip bira icebileceginiz tek yer..saglam bir rocker,metalci,vs..iseniz playlist i yuzunuzu kara cikarmaz..arada bir o sole mio calar ve butun bar e$lik eder..icerideki hemen herkes birbirini tanir..her gittigimde mutlaka 10-20 tane arkada$imi gorurum..biranin fiyati zaman zaman 300.000 le 1.000.000 arasinda degisir..izmitte bir ekoldur,saci uzun olan kime sorarsaniz sorun bilir(benim sacim kisa ama ben de biliyorum),arada bir alakasiz tipler gelip raki sofrasi kurarlar,zorla adama sosyolojik tespit yaptirirlar gece gece..
  (bkz: ukte doldurdum ben)
 • gercek adi zoom bardir ama hic bir izmitli gencte ''ulan buranin adi zoom biz niye zom diyoruz'' demez sosyolojik tespitin aslinda burda ba$lamasi gerekir .playlist olarakta her gittigimde athena calar burda bir kere bile hayvani elektro gitar sesleri duyamadigim**** yer .
 • izmitte öğrencilerin deli gibi adam gibi gidecek bar bulamadığı zamanlarda malatyalılar meyhanesi olan meyhane haftada ir gün olmak suretiyle rock partileri düzenledikten ve bu çok tutulduktan sonra, bu barı öğrenciye mahsus bir hale gitirip adını zom bar olarak değiştirmiştir.benimde 2 sene boyunca her gece gitmek zorunda olduğum güzide bir barımızdır.sahibi serkan adında bir şahıstır ve kendisi kim ne derse desin izmitte öğrencilerin gidebileceği bar anlamında bir çığır açmıştır.
 • şimdilerde mekanda büyük bira 1buçuk milyon olup küçük biranın 1milyonlarda seyrettiği gözlemlenmiş pek de hoşumuza gitmemiştir...ama alışkanlıktır ne de olsa yine gidilir yine içilir.ama gidilirse özellikle perşembeleri gidilir çünkü pek değerli içeceğimiz, biramız 750bin liradır bu güzide günde...nedendir denilecek olursa...perşembeleri rock gecesidir.
 • arkadaşlarla izmitte takıldığımız 2. mekan..* ayrıca büyük ihtimalle izmit zirvesinin de büyük bir kısmının geçeceği mekan..
 • abartmanin mertebelerinden ucuncusudur. oyle hersey zombarmak olmaz, hesap edin hem abarmaktan hem de dobarmaktan daha guclu birsey zombarmak.
 • izmitte yapilan yol cali$malarindan dolayi cikan gurultuden dolayi icime eyleminin eziyete donu$tugu mekan .
 • ilk gün gidildiğinde pek güzel anathema çalıyorlardı ancak ikincisinde barikat dinledik biralarımız harala gürele bitene kadar.sonraki zoraki seferlerde de grizudan sonra ozcan deniz calabildiklerini kabullenmis bulunduk,uzulduk.aslinda insanlari sicak,ucuz bira* diye avunuyoruz simdi..zaten izmit ne ki...
 • zombar olmadan önce malatyalılar meyhanesiydi burası. çılgın bir yerdi; ibo da çalardı, metallica da. sonra sahip değiştirdi, zombar oldu. müşterilerine üyelik kartına benzer bir şey dağıttılar ama hiçbir sike yaramadı bu zamazingo.
 • 10 martta yapilacak metal party ile rock bar sifatini tamamen yitirecegini duydugum enteresan mekan.calisanlardan birine "oolum deli misiniz bi oyle bi boyle" dedigimde "napalim kitle yok,calmicaz da daha,basicaz mangayi,ardindan pamelayi..." demi$tir aynen...umarim adam akilli bir party yaparlar da izmitte arada sirada eglenilebilindigine ikna olmus oluruz.