şükela:  tümü | bugün
  • biraz once aklima gelen uygulama.

simdi bu yavsaklar isiriyo degil mi? neyle isiriyor? disleriyle.

abi cekelim disleri, yeni bebek disini kasir gibi verelim elimizi kolumuzu, oyalansin pezevenkler. bize de bi rahatlama olur. dusunsenize islak islak yemeye calisiyo yazik yaa bak simdi dusununce uzuldum yaa kiyamisuuu).

goruntu cirkin ona da birseyler buluruz sonra ama, dis yoksa isirik ta yok, isirik yoksa bulasma da yok (acik yaran olmayacak haci onu da dusunmedin demeyin. o konuya herkes kendi dikkat edecek) zombiler azala azala bitti gitti iste.

ha pesinen yazayim, sormazlar mi adama bu yavsaklarin disini nasil cekicez diye, onu da bi zahmet baskasi bulsun.

bu arada aramaya inandim, sadece bu basligi buldum. daha once kimsenin aklina gelmemis mi ya hayret-i mucip.
  • arkadaş ortamında geyik muhabbeti yaparken zombi salgını olsa naparız ne ederiz diye tartışıyoruz. karısının hiçbir şey yapmasına bizle dışarı çıkmasına dahi izin vermeyen bir arkadaş salgın anında hemen karısını zombilere atıp, onlar yenge ile meşgul olurken bizim yanımıza kaçmayı planladığını anlattı.

sonra hep beraber tank bulup topkapı sarayına yerleşiyoruz. istanbul'daki en güvenli yer olarak orayı seçtik.
  • birileri world war z izlemiş galiba.