şükela:  tümü | bugün soru sor
 • denedim, birinci ağızdan bildiriyorum;
  çok sıkıcı.
 • yetenekle ve zamanlamayla çoğu rakibe fark atabileceğiniz bir oyundu. kapananı yıllar oldu tekrar açılsa ne güzel olur girer eğlenirdik hasret giderirdik diyorum zaman zaman.
 • bir mmo action oyunu. kendi deyimleri ile ise;

  zombirock adrenalinin diğer adıdır. zombirock çılgınlığın 1 ve 0'larla buluşmasıdır. zombirock üzerinizdeki siniri, stresi alıp sizi pırıl pırıl yapacak olandır. kısaca zombirock, lanet zombileri patakladığımız bir mmo action oyunu.
  ateş ederek zombi öldürmek artık sizce de sıkıcı olmadı mı? artık sevdiginiz bir çevirimiçi aksiyon oyununa kayıt olup bir beyzbolcu olarak zombilere sopayla girişmenin, bir amerikan futbolcusu olup zombi tekmelemenin, bir itfaiyeci olup zombileri su manyağı yapmanın, bir rock yıldızı olup gitarımızı sahnelerde değil zombilerin kafasında kırmanın ya da bir boksör olup "bu işi ancak demir yumruklarım çözer" demenin zamanı gelmedi mi?
  yüzünüzdeki sinsi gülümsemeyi görür gibiyiz. zombirock mmo action oyunu sizler için hazır! bu muhteşem mmo aksiyon savaş oyununa kayıt olmak için geç kalmayın! zombirockta üyelik ve oyun ücretsiz! zombi rock'a sizde kaydolun ve hemen oynamaya başlayın!
 • sınıfları şöyledir;

  gitarist
  hız, saldırı, hp gibi karakter güçleri bakımından en dengeli sınıftır. çok üstün bir avantajı veya dezavantajı yoktur. doğru kullanıldığı takdirde bir rakibi uzun süre boyunca etkisiz halde bırakabilir. ikinci saldırı ve özel saldırıları rakibi sersemletme yeteneğine sahiptir. ayrıca karakterler arasında en uzun kombo vuruşuna sahip olan türdür. eğer fırsatını yakaladığınız anda bir rakibi, hem takım arkadaşlarınız için hem de kombolarınız için yem haline getirmek istiyorsanız bu sınıf tam size göre!

  boksör
  boksörler zombirock dünyasının en hızlı karakterleridir. en hızlı koşu hızına ve en hızlı saldırı hızına sahiplerdir. rakibin yakınına yaklaştıkları zaman saniyeler içerisinde çok yüksek hasar verebilirler. ikinci saldırıları "kelebek gibi uçup arı gibi sokmak" deyimini doğrular niteliktedir! gerek koşu hızları gerekse ikinci saldırıları sayesinde rakibin kaçması imkânsızdır. ancak rakibe yaklaştıktan sonra saldırı konusunda dikkatli olmaları gereklidir. çünkü boksörler en düşük hp'ye sahip sınıftır. bu sebeple saldırıya yoğunlaşırken oldukça dikkatli olmaları gereklidir. reflekslerinize güveniyorsanız bu sınıf tam size göre!

  forvet
  bir rugby topu ile hangi sporlar yapılabilir? belki kafa kırmaya da yarayabilir? neden olmasın?

  forvet sınıfı en yüksek hp'ye sahip sınıftır. ikinci saldırıları ve özel saldırıları sayesinde, rakibi havaya sıçratır ve etkisiz hale getirebilir. saldırıları o kadar güçlü ve seri olabilir ki, mükemmel zamanlama ile bir rakibi ölene kadar durmadan kontrolü altında tutabilir. ayrıca ikinci saldırısı ve özel saldırısı alan vuruşu olduğu için birden fazla rakibe aynı anda hasar verebilir.

  beyzbolcu
  beyzbol yeteneği neden savaşmak üzere kullanılmasın ki? toplarını ölümcül bir şekilde kullanmayı tercih eden bu avcılar, uzak mesafeden saldırmakta uzmanlaşmış en etkili sınıftır. saldırı gücü ve hızları iyi olmasına rağmen hp'lerinin pek iyi olduğu söylenemez. bu sebeple savaşlarda en ön safhalarda yer almaktan kaçınmalı ve rakipler ile aradaki mesafe korunmalıdır.

  özel saldırısı ve standart saldırısını uygun sıralarda kullanarak büyük anlık hasar verebilirler. kısacası bir beyzbol ustasının ihtiyacı olan yalnızca bir kaç saniyedir! tüm saldırıları güdümlüdür, yani toplar düşmana doğru otomatik olarak gider. ancak doğru hedef alınmadığı takdirde toplar etrafta vurulması mümkün olan diğer nesnelere de gidebilirler. bu sebeple dikkatlice hedef alınmalıdır.

  itfaiyeci
  bu çılgın itfaiyeci arkadaşlarımız kendine has savaş stili ile hem zombilere hem de kendisine meydan okuyanlara zor anlar yaşatıyor! sahip olduğu yüksek hp sayesinde yıkılması en zor olan karakterlerden biridir. ancak yavaş olması hızlı karakterler karşısında önemli bir dezavantaj olabilmektedir.

  özel saldırı çeşitleri (örn; değişik tür kalkanlar, vb. gibi) ve uzak mesafeli saldırıları bir savaşta değişik rollerde yer alabilmesine imkân sağlar. dilerse uzaktan sürekli saldırı yaparak uzak mesafeli saldırı görevini üstlenir, dilerse kalkan yeteneği ve dayanıklılığı ile düşmanlarını oyalayarak takım arkadaşlarına fayda sağlayabilir. ayrıca standart saldırısı rakiplerini geriye itebilecek kuvvettedir. bu sayede tehlike sezdiği an rakibini kendinden uzaklaştırarak aradaki mesafeyi koruyabilir.
 • resmi sitesi de şurasıdır