şükela:  tümü | bugün
  • biliyorsunuz reis geçen gün zonguldak'ta bir türlü zonguldak diyemedi. zondul diye başladı sonra epey bir dili dolandı.
    ben yıllardır kendisine oy veren bir ak partili olarak bu durumu yadırgadım. aynı şekilde ak parti gençlik kollarında çalışan pek çok arkadaşım da benimle aynı düşüncede. reis artık yaşlandı ve yoruldu. dinlenme zamanı geldi. kendisini bu vatan için ne kadar hırpaladığını biliyoruz. ama onun sağlığı bizce her şeyden önemli. biz bir dönem bekleriz, sorun değil. yeter ki o hep bizimle olsun.

o yüzden bu seçimde muharrem ince'yi emaneten başkanlık koltuğuna oturtmak için oyumuzu kendisine vermeye karar verdik. hem reis bu sırada ya dinlenir, kendine gelir ya da yerine yeni birisini hazırlar, hem de millet reis'in kıymetini anlar. bir sonraki seçimde de reis ya da kendi seçeceği halefi rekor oyla başa geçer.

benim halef adayım berat albayrak ama bilal erdogan'ı da en az onun kadar karizmatik buluyorum.

her neyse, halef konusu sonraki yılların konusu. bu seçimde şimdilik ince'yi emanetçi olarak seçeceğiz inşallah.