şükela:  tümü | bugün
  • memnun bir şekilde yayın hayatıma devam ettiğim spor kulübü.

kanyon mac'ten boyut olarak küçük olsa da en azından spor yapacak alanınız olması mükemmel.

hocalar genç ve sıcakkanlılar, kadro belki biraz daha profesyonelleştirilebilir ama yine de fena değil.

spa'sı var, yakın zamanda boks ring'i olacakmış, crossfit için sayılabilecek bir alan var vs.

şimdilik temiz ama kitlenin önemli çoğunluğu "zorlu çalışanı". ayırt ettiğimden söylemiyorum sadece koca arayan bebeköy tayfası zaman kaybetmesin diye belirtmek istedim.
  • (bkz: #65993155)
  • 3-4 aydır gayet memnun şekilde devam ettiğim salon. tek sorun soyunma odasındaki dolapların çok iç içe olması. daha önce g-mall'daydım* oradaki sorun aşırı kalabalıklık ve zaman zaman boş dolap için sıra bekleyebilecek olmanızdı.* burada boş dolap var ancak salon ortalama bir yoğunlukta olduğunda bile dolaba ulaşma sıkıntısı çekebiliyorsunuz. böyle ilginç bir yönü var. onun dışında salon güzel ve temiz, aletler oldukça yeni. fiyatlar istanbul'daki a sınıfı diğer salonlar kadar ancak gerek ulaşım kolaylığı gerek salonun şartlarını göz önünde bulundurunca bence değer.
  • gittikçe dibe vuran vurdukça dibi bulan spor salonu..personele para ödemez personelde durmaz ...