şükela:  tümü | bugün
 • ekim sonunda zorlu center'a açılacak olan spor salonu. üyelik almaya başlamışlar. düzgün bir yere benziyor kısmetse ben de hafta sonu zorlu'ya gidip üye olacağım.

  edit: kasım ayından beri üyeliğim devam ediyor son derece memnunum, eşim de işine yakın olduğu için ataşehirdeki kulüplerine üye oldu o da çok memnun. sonunda istediğim gibi bire bir ilgi gösteren temiz bir spor kulübü buldum.
 • memnun bir şekilde yayın hayatıma devam ettiğim spor kulübü.

  kanyon mac'ten boyut olarak küçük olsa da en azından spor yapacak alanınız olması mükemmel.

  hocalar genç ve sıcakkanlılar, kadro belki biraz daha profesyonelleştirilebilir ama yine de fena değil.

  spa'sı var, yakın zamanda boks ring'i olacakmış, crossfit için sayılabilecek bir alan var vs.

  şimdilik temiz ama kitlenin önemli çoğunluğu "zorlu çalışanı". ayırt ettiğimden söylemiyorum sadece koca arayan bebeköy tayfası zaman kaybetmesin diye belirtmek istedim.
 • arkadaşımı aşağıdaki olaya maruz bırakan işletme. kelimesine dokunmadan kopyalıyorum:

  "son derece rezil bir işletme.
  yaklaşık 3 ay önce zone club'a 1 yıllık üye oldum. hazırlanan sözleşmede mail order sistemiyle kredi kartından aylık ödemelerin her ayın 7’sinde çekileceği bilgisi yer almasına rağmen daha ikinci aydan yaklaşık 15 gün erken çekim yapılmıştı. kendilerini konuyla ilgili aradığımızda bir yanlışlık olmuştur, bir sonra ki ay kesim yapmayız deyip konuyu kapatmaya çalıştılar. (koskoca sözleşmede her ayın 7’sinde çekim yapılacağı bu kadar açıkken ve daha yeni ay gelmeden üyeye bilgi verilmeden nasıl çekim yapılabiliyor?)

  ikamet değişikliğim sebebiyle koşulsuz iptal için ilgili birime dilekçe gönderdim. en başta imza attırmak için peşimizde koşarlarken, iptal işlemleri için ilgili kimseye ulaşamıyorsunuz. telefonlarımıza cevap veren de yok. kendilerine şans eseri ulaştığımızda üslupları yeterince sert oluyor. siz sinirlendiğinizde telefonu yüzünüze kapatabilecek kadar ileriye gidebilen, berbat ve profesyonellikten uzak personelleri var. üstüne üstük kendi hataları yüzünden iptal dilekçemi vermeme rağmen bu ay gereksiz yere paramızı çeken bir muhasebe departmanları var. elinizi verirsiniz, kolunuzu kaptırırsınız. rezalet bir yer. gittiğinizde sakın görünüşe aldanmayın. aklınız varsa üye olmayın, üyeliğiniz varsa kesinlikle dikkatli olun veya iptal edebiliyorsanız edin. sokağınızda yer alan herhangi bir dandik spor salonuna üye olun daha iyi. en azından insanlık görürsünüz.

  kendilerine maddi manevi tazminat davası açacağım. muhattap alacağınız personele ulaşmanız imkansız. sürekli yoğunluğu bahane ediyorlar. uzun lafın kısası buraları okuyorsanız gidin başka yerlere üye olun. böyle rezil bir işletmeyle başınızı derde sokmayın."