şükela:  tümü | bugün
  • ekim sonunda zorlu center'a açılacak olan spor salonu. üyelik almaya başlamışlar. düzgün bir yere benziyor kısmetse ben de hafta sonu zorlu'ya gidip üye olacağım.

edit: kasım ayından beri üyeliğim devam ediyor son derece memnunum, eşim de işine yakın olduğu için ataşehirdeki kulüplerine üye oldu o da çok memnun. sonunda istediğim gibi bire bir ilgi gösteren temiz bir spor kulübü buldum.
  • memnun bir şekilde yayın hayatıma devam ettiğim spor kulübü.

kanyon mac'ten boyut olarak küçük olsa da en azından spor yapacak alanınız olması mükemmel.

hocalar genç ve sıcakkanlılar, kadro belki biraz daha profesyonelleştirilebilir ama yine de fena değil.

spa'sı var, yakın zamanda boks ring'i olacakmış, crossfit için sayılabilecek bir alan var vs.

şimdilik temiz ama kitlenin önemli çoğunluğu "zorlu çalışanı". ayırt ettiğimden söylemiyorum sadece koca arayan bebeköy tayfası zaman kaybetmesin diye belirtmek istedim.
  • acarkent coliseum'un efsane genel müdürünü yönetici olarak transfer edince geçmişe sünger çeken ve olumlu anlamda 180 derece değişen zorlu center içindeki şık, kaliteli ve huzurlu spor merkezi. üyelerin isteklerinin düzenli sorulduğu ve hemen uygulandığı , forma girip fit olmak için ideal bir yer.
    balili ve rus masözlerin çalıştığı , fiyatları uygun bir spa'sı ve kapalı havuzu var. incecik kızların ve kaslı abilerin çok olduğu keyifli mekan.