• futbol manyağı bir insanım.maç olsun, stadyum,atmosfer olsun oturur izlerim.geçtiğimiz yaz ankara cebeci stadında playoff final maçları vardı bir üst lige çıkmak için.askerlik arkadaşım,daha sonra can ciğer olduğum,sürekli görüştğüm zonguldak'lı dostum da bu maç için ankara'ya gelmişti.beraber maça gittik gözlerime inanamadım,kaç otobüs dolusu insan zonguldak'tan ankara'ya taşınmıştı.tribünlerde harika bir atmosfer oluşturmuşlardı.o günden beri sempatimi kazandılar,uzaktan desteklediğim,orjinal formasına sahip olduğum,emekçi maden işçilerinin takımı.inşallah günün birinde süper lig'de olcak bu emekçi takımı.
  • alın terinin başkenti zonguldak'ın tekrar 2. lige yükselen, statlara sığmayan taraftarının göğsünü kabartan takımdır. her şehrin takımı özeldir şüphesiz ama zonguldakspor emeğin emekçilerin ve halkın takımıdır. yolları açık olsun.
  • bugün 615 km uzaktaki çanakkale'ye final maçı için 130+ otobüs, 2 uçak, özel arabalar ve diğer büyük şehirlerden kaldırılan otobüsler ile 10-15 bin kişi giden mükemmel bir taraftara sahiptir.

evindeki maçları 8000 kişiden aşağı oynamaz bu takım ve deplasman tribünlerini de daima full doldurur bu taraftarlar.

çok yakın zamanda adını daha fazla duyacağınızdan emin olun çünkü bir o kadar da yerin altında var.
  • işçi milli takımı
  • dün oynanan ankara adliyespor maçında son 5 dakikada 2 gol yiyerek şampiyonluğa veda etmiştir. çılgına dönen tarafarlar ise zonguldak'ı cehennem yerine çevirmekte sakınca görmemişlerdir. cehennemden kareler için.
  • borçları yüzünden isim değişikliğine gitmek zorunda kalan zonguldakspor'un yeni ismi. bal 13. grupta mücadele etmekteler.
  • 2015-2016 sezonu ziraat türkiye kupası 2. turunda kayserispor ile eşleşmişlerdir.
  • 2015-2016 sezonu ziraat türkiye kupası 2. turunda kayserispor ile eşleşmiş, kendi saha ve seyircisi önünde 1-0 yenilerek kupaya erken veda etmiştir.
  • işçilerin takımı iken iftiracıların takımı olmuş. vanspor deplasmanında mağlup olmuş peşinden de vanspor hakkında asılsız iddialarda bulunmuştur. allah'tan kamera ve video diye bir icat var. inşallah kümeye düşersiniz. kömür işçilerinin emeğine yazık.
  • fatih akyeli teknik direktör olarak bünyesine alan takım.

edit: entrynin önceki halinde ergün penbe'nin teknik direktör olduğu yönünde bilgi vardı. düzelttim.
hesabın var mı? giriş yap