şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
243 entry daha
  • "yankı var. arkadaşlar mikrofonları kapatalım."
  • facebook'un messenger rooms ile rakip olduğu uygulama. corona günlerinde adını duyduğumuz, değerine değer katan zoom'dan sonra facebook ilk adımını attı.
  • eğer bir toplantı sıkıcı, kötü ve boktan geçiyorsa bunu hissedip size "hediye" olarak ekstradan süre veren uygulama.
  • raise ur hand imgesini çok sevdiğim , yaklaşık 60 gündür duygu ve düşüncelerimi açıkladığım platform :)
  • telefon uzerinden yapılan yayınlarda telefonda açılan dosyaların sesini bir türlü paylasamadigim uygulama. nasıl yapılır yardım bekliyorum sayın zoomerlar.
  • bir seminere katılıyım deyip elime yüzüme bulaştırdığım uygulama. ben hep böyleyim. nerde antik dandik işler, teknik arızalar var beni bulur. bir yerden toplamaya çalıştıkça başka yeri bozarım.
    en sonunda birinin arayıp "ekranını bizimle paylaşıyorsun" demesi üzerine başımdan aşağı kaynar sular nasıl döküldü! "ekran paylaşmak az sana!" diye kendime çemkirirken defolup ayrıldım.
    yok ayrılamadım da, beni program zaten otomatik atıyor. hayır neyimi beğenmedin?

şimdi ekranımda ne vardı acaba diye bi baktım da her yer pdf, word dosyası falanmış. neyse umarım işimdeyim gücümdeyim olarak yansımıştır kameralara!
  • pandemi günlerinde uzaktan öğretim için ilaç gibi uygulama.

gibisi fazla.
16 entry daha