şükela:  tümü | bugün
 • türkiye'de yeni hizmet vermeye başlamış online bir petshop.
  mama ve kedi malzemelerinde fiyatlar makul, tanıtım amaçlı promosyon fiyatları ve güzel indirimleri var.

  10 yıldır avrupa'da hizmet veren uluslararası bir firma imiş. bazı mamalarda son kullanma tarihi belirtilmiş ve süresi dolmak üzere olanlar daha ucuza satışa sunulmuş.

  bu sebeplerle site güvenilir görünüyor. ama hala cesaret edip alışveriş yapamadım. mama almak için genelde hepsiburada'yı kullanıyorum. şimdi zooplus'ı denesem mi diye düşünmekteyim.

  kullanan varsa yeşillendirse keşke...
 • bir kez denemiş bulunduğum düzgün bir site. fiyatları diğer mama sitelerine göre daha uygun geldi, bir çok üründe kampanyaları var. tavsiye edilebilir.
 • geçtiğimiz hafta iran kedim için mama ve oyuncak siparişi verdim. aldığım oyuncak hepsiburada.com'dan 10 tl daha ucuzdu. ilk siparişim olduğu için biraz endişelendim. ancak endişeye hiç gerek yokmuş. siparişim zamanında ve tam olarak elime ulaştı. şimdi kedicik afiyetle götürüyor mamaları.

  ayrıca 20 tl tanışma indirimi de uyguladılar sağolsunlar. kargo da 100 tl üzeri olduğu için bedava oldu. sonuç olarak mutluyum, mutluyuz.
 • sözlükteki entrylere kanaraktan az önce ilk siparişimi verdiğim site. ilk alışverişte 20 tl indirim uyguladılar hoşuma gitti. yurt içi kargo ile çalışıyorlar bu arada. hadi bakem bekliyoruz siparişi.

  edit: siparişim bugün 12.30 gibi elime geçti. hemde eksiksiz bir şekilde. teşekkür ediyorum buradan. daha sık görüşeceğiz bundan sonra.
 • petburada'dan sonra ilk siparişimi az önce verdiğim site oldu. gelişmelerle daha sonra birlikte olmak dileğiyle
 • hayatımda ilk kez insan yerine konulduğum pet alışveriş sitesi. yaklaşık bir 10 dakika kadar önce pro plan after carenin stok durumuyla ilgili mesaj atmıştım az önce telefonla dönüp bilgi verdiler. gururum okşandı lan alışık değilim ben böyle şeylere. türkiye'de böyle kaliteli hizmet pes doğrusu. neyse merak eden olur pro plan somon ve tunalı tavuk ve hindili ürünün 3 kiloluk stokları tükenmiş. en geç 1-2 hafta içinde tedarik edeceklerini söylediler. kendilerine hep bu çizgide ticari faaliyetlerine devam etmelerini diliyor ve teşekkür ediyorum. aslında bu başlığa entry girmeye korkuyorum olur da çok tanınırsa sonu petburada gibi olmasın diye. aman aman elem tere fiş kem gözlere şiş tütütü..
 • arkasında uluslararası bir şirket bulunmasından mütevellit iyi gibi duran fakat ürün çeşitliliği pek fazla olmayan online pet shop. denenir yine de, olan ürünleri beğendim. orijen stoklara girdiği zaman ben de deneyeceğim.
 • uzun zamandır pet alışverişini petburada'dan yapan biri olarak, petburada'nın devir-teslimi ile oturmuş sistemi kurcalayarak bozmaları sonucu ilk alışverişi gerçekleştirdiğim ve gerçekten memnun kaldığım pet alışveriş platformu.

  aslında ufak bir kaza yaşanmadı değil; bir gün gecikmeli geldi kaplanların mamaları, bu bir günlük gecikme için üzgün olduklarını belirten samimi bir mail ile beraber hesabıma bir miktar (kendi deyimleri ile) kargo gecikme telafi indirimi tanımlamışlar. mamalar tam olarak tükenmeden yenisini sipariş ettiğim için pek sorun olmadı bu kaza ama bu sorumlu tavır hoşuma gitti.

  aslında orijen mama sipariş edilebilecek yer ararken buldum siteyi ama stok olmadığı için alamadım, proplan somon&ton balığı ile devam ediyoruz. bir sonraki alışverişte deneyeceğiz artık şansımızı.

  ilk alışverişiniz için 100 tl üzerine 20 tl tanışma indirimi de yapıyorlar. tanıştığımıza memnun olduk.
 • kargo takip no. vermiyor.

  edit: veriyormuş.

  edit 2: ürünlerin altındaki yorumlar google translate gibi. tek mi kötü yorum olmaz? herkes mi gramer kurallarına uyar?
 • ilk siparişimden gayet memnun kaldım fakat google translate benzeri yorumlar canımı sıktı. yalnız biz hediye isteriz, puan isteriz, diğer tüm online pet marketler yapıyor bunu. yine de tercihiniz kurumsal ve sıkıntınızda muhattap bulabileceğiniz bir firma olacaksa, zooplus iyi. fiyatları da daha uygun sanırım.