şükela:  tümü | bugün
 • türkiye'de yeni hizmet vermeye başlamış online bir petshop.
  mama ve kedi malzemelerinde fiyatlar makul, tanıtım amaçlı promosyon fiyatları ve güzel indirimleri var.

  10 yıldır avrupa'da hizmet veren uluslararası bir firma imiş. bazı mamalarda son kullanma tarihi belirtilmiş ve süresi dolmak üzere olanlar daha ucuza satışa sunulmuş.

  bu sebeplerle site güvenilir görünüyor. ama hala cesaret edip alışveriş yapamadım. mama almak için genelde hepsiburada'yı kullanıyorum. şimdi zooplus'ı denesem mi diye düşünmekteyim.

  kullanan varsa yeşillendirse keşke...
 • bir kez denemiş bulunduğum düzgün bir site. fiyatları diğer mama sitelerine göre daha uygun geldi, bir çok üründe kampanyaları var. tavsiye edilebilir.
 • geçtiğimiz hafta iran kedim için mama ve oyuncak siparişi verdim. aldığım oyuncak hepsiburada.com'dan 10 tl daha ucuzdu. ilk siparişim olduğu için biraz endişelendim. ancak endişeye hiç gerek yokmuş. siparişim zamanında ve tam olarak elime ulaştı. şimdi kedicik afiyetle götürüyor mamaları.

  ayrıca 20 tl tanışma indirimi de uyguladılar sağolsunlar. kargo da 100 tl üzeri olduğu için bedava oldu. sonuç olarak mutluyum, mutluyuz.
 • petburada'dan sonra ilk siparişimi az önce verdiğim site oldu. gelişmelerle daha sonra birlikte olmak dileğiyle
 • arkasında uluslararası bir şirket bulunmasından mütevellit iyi gibi duran fakat ürün çeşitliliği pek fazla olmayan online pet shop. denenir yine de, olan ürünleri beğendim. orijen stoklara girdiği zaman ben de deneyeceğim.
 • uzun zamandır pet alışverişini petburada'dan yapan biri olarak, petburada'nın devir-teslimi ile oturmuş sistemi kurcalayarak bozmaları sonucu ilk alışverişi gerçekleştirdiğim ve gerçekten memnun kaldığım pet alışveriş platformu.

  aslında ufak bir kaza yaşanmadı değil; bir gün gecikmeli geldi kaplanların mamaları, bu bir günlük gecikme için üzgün olduklarını belirten samimi bir mail ile beraber hesabıma bir miktar (kendi deyimleri ile) kargo gecikme telafi indirimi tanımlamışlar. mamalar tam olarak tükenmeden yenisini sipariş ettiğim için pek sorun olmadı bu kaza ama bu sorumlu tavır hoşuma gitti.

  aslında orijen mama sipariş edilebilecek yer ararken buldum siteyi ama stok olmadığı için alamadım, proplan somon&ton balığı ile devam ediyoruz. bir sonraki alışverişte deneyeceğiz artık şansımızı.

  ilk alışverişiniz için 100 tl üzerine 20 tl tanışma indirimi de yapıyorlar. tanıştığımıza memnun olduk.
 • kargo takip no. vermiyor.

  edit: veriyormuş.

  edit 2: ürünlerin altındaki yorumlar google translate gibi. tek mi kötü yorum olmaz? herkes mi gramer kurallarına uyar?
 • ilk siparişimden gayet memnun kaldım fakat google translate benzeri yorumlar canımı sıktı. yalnız biz hediye isteriz, puan isteriz, diğer tüm online pet marketler yapıyor bunu. yine de tercihiniz kurumsal ve sıkıntınızda muhattap bulabileceğiniz bir firma olacaksa, zooplus iyi. fiyatları da daha uygun sanırım.
 • 24 saatte kargo demesine rağmen vaktinde kargoya vermeyen, üstelik kargoya verildi diye not düşen site. biz de kargo aradık fellik fellik evde bekledik...
 • teşekkür etmek istediğim site. bizim ailede kedi çoktur, iki dayımda toplam 6 kedi, bendeki ile birlikte 7 kedili bir aileyiz biz. zooplus'tan önce 2 kilo royal canin mamaya 4 kg'luk mama parası veriyorduk neredeyse (80tl). ailecek kedilerimizi bol bol doyuran site olmuştur kendileri. ayrıca gittigidiyordan alışveriş yaparkenki gibi acaba bizi kazıklıyorlar mı diye de düşünmüyor insan, gelen ürün hızlı geliyor, son kullanma tarihi de ileri tarih oluyor. eğer yakın bir tarihli ürün satacaklarsa da ürünü satarken deklare ediyorlar. üstelik yılın 12 ayında da indirim ve hediyeler var. üstelik mama, ödül maması,ıslak maması, maltı, vitamini falan aynı pakette gelmiyor mu, beni büyük dertten kurtarıyor tek seferde.

  edit: google translate yorumların sebebi uluslarası şirket olmaları. bazı yorumları international satışlarından çevirmişler bence.