şükela:  tümü | bugün
  • görünüşe göre gerçekten fena olmayan bir torrent sitesi.
  • yakında zooqle.tv, sonra zql-proxy.ph gibi isimler alıp sonra da tamamen ulaşılamaz olacak sitedir.
  • kickass'le kıyaslanması yanlış olan torrent sitesi.

kickass her kategoride torrent bulunan bir platformdu.zooqle sadece film kategorisinde hizmet veriyor.

ama başarılı duruyor vesselam.
  • grayswandir sağolsun haberdar olduğum site. şimdilik kickass.to nun yerine alacağa benziyor. oldukça düzenli bir görünümü var, umarım arşiv geniştir. film tarafında çok sağlam onu söyleyebilirim.
  • tasarımı çok etkileyici bir torrent sitesi.
  • müzikal içeriği de olan bit torrent sitesi.

umarım benim gibi müzik arsızlarına derman olur.
  • kickass torrents'in yokluğunda gezdiğim tonla public torrent sitesinin içinde en düzgün olanı. aslında kat'tan farklı olarak bir torrent hosting sitesi olmaktan ziyade başka yerlerden torrentleri alıp indexliyorlar anladığım kadarıyla. kimse gelip upload yapmıyor torrentleri siteye, sistem tamamen otomatik(miş). beni çöplük gibi onlarca sitede dolaşmaktan, saçma sapan şeyler indirmekten kurtarması yeterli. gayet başarılı.
  • kickass'ten sonra gerçekten uzun bir süredir adam gibi kullanışlı bir torrent sitesi arıyordum. nihayet buldum. gerçekten site inanılmaz kullanışlı aradığınızı hemen buluyorsunuz. torrentte tek adresim burası artık bundan sonra.
  • "hakkında çok konuşmasanıza ibneler" diyeceğim site. baya kötü gelmeyin.
  • ara yüzü güzel etkileyeci olan fakat hala bir zamunda.net olamadığı halde kickass olmayı nasıl becerecek dedirten site.