şükela:  tümü | bugün
  • mart 2016'da gösterime girmesi planlanan disney yapımı animasyon film. ilk trailer'ı itibari ile beklenenler arasına girmiştir.

imdb sayfası
  • ilk teaser trailer ı ile merakla beklenenler arasına girmiş olan sevimli disney animasyonu.
    teaserda tanıştığımız ezeli düşmanlar tilki nick ve tavşan teğmen judy'nin başrollerinde olacağı zootopia 55. disney animasyonu olacaktır

https://www.youtube.com/watch?v=g9lmhbyb11u
  • bu film tutar söyleyim.
  • şöyle bir teaser yayınlanmış, güldürdü. cihan ceylan'ın sanıyorum kemik dergisinde çizdiği bir "geç algılayan adam" tiplemesi vardı, onu hatırlattı.
  • trailerındaki devlet memuru tembel hayvan sayesinde beni uzun zamandır gülmediğim kadar güldürmüş film.

şu ifade nedir söyleyin bana (:
  • girdiğim çocuk filmi başladı sanıp kendimi kaptırdığım, kahkahalarla izlediğim fragmana sahip filmdir.
  • şu ana kadar izlediğim en komik animasyon.

tabii hedef kitlenin yaş grubu düşünülerek biraz fazla sosyal mesaj kaygısı içeren bir film olmuş fakat güzel yedirmişler hikayeye. siz gözlerinizi tam deviremeden bitiyor sosyal mesaj sahneleri.
  • cocuk filmi diye pazarlansa da, herkesin izlemesi gereken cok eglenceli, bol mesajli animasyon filmi. cocuklariniza ve cevrenize izletiniz.
  • imdb'de türkiye gösterime girme tarihi 4 mart, beyazperde'de 10 haziran yazan film. bazı ülkelerde şubat'ta gösterime girmiş gibi görünüyor. şubat nireee haziran nire?
  • bu filmleri cocuk filmi diye pazarlamayi birakmalilar bence artik :) yine o kadar eglenceli bir film yapmislar ki... hala istemsizce stereotyping'in dibine vurulan gunumuzde, ozellikle cocuklara, sonra da biz yetiskinlere, cok tatli, minik minik mesajlar vermisler. coluk cocuk, hem gulduk, hem huzunlendik. neyse ki o kadar honkurmeli aglamalik degil bu seferki film :p

firsatiniz varsa, mutlaka cocuklarinizi goturun.