şükela:  tümü | bugün
 • ben bu kızı hiç ayık görmedim, ha hastasıyım ayrı.. bana mani bile düzmüş daha ne diyim.. dertlerimi dinleyen kadın, bi de çareler üretmeye çalışıyor ama işte olmuyor.. manyaktır, hafif de komikdir, ailece severiz..
 • bu kendini bilmez entryler yuzunden kendisiyle ilgili zihinlerde canlanabilecek olan alkol duskunu kiz imajindan rahatsiz olan suser. iddia edildigi uzere 24 saat elinde icki $i$esiyle gezmez, o kadar zengin diildir bikere...
  (bkz: benim goynum sarhostur)
 • interpol - specialist'i ezbere bildigini soyleyerekten gonlumuzu kazanmis, istanbul'a donsede suitcase gecelerinde aramizda gorsek dedigim cicegi burnunda bir altinci nesil yazar. yilbasi gecesi gormusmusuz kendisini fakat ben yilbasi gecesiyle ilgili bir cok seyi hatirlamadigim gibi onuda hatirlamadigimdan elinde siseyle gezip gezmedigi hakkinda ne desem yalan.
 • kıpır kıpır, çok çılgın, eğlenceli kız insanı. bol film izleyen bol sohbet edilebilen her ortamda eğlenilebilen bıcır şahsiyet. ayrıca apartman yengesi ile birleştiklerinde voltranı oluşturabilirler.
 • şiarı enerji, dansları güzel yazar. o ne enerji idi öyle diyor ve yapıştırıyoruz bakınızı (bkz: semi gigantik sonbahar geldi zirvesi 2004)
 • ışık hızıyla kaynaşıp, kıçımıza giren otlar eşliğinde çömüp yanyana işediğim ikinci kişi.
  uzun süredir muhabbeti içimi bayıltıp ayrı diyarlara yönlendirmeyen nadir insanlardan, öyle ki konuşmaktan uyumayı unuttuk bir keresinde (daha kaç kere oldu ki zaten?).
  bünyesindeki alkol miktarı yükseldikçe ağzı yüzü, huni/vantuz arası birşeye dönüşüyor, şarkı söylerken de aynı surat ifadesini yapıyor, çok komik yürüyor, bi de kalabalıkları gaza getirme yeteneğine sahip maşşallah...britçi yavru.
 • gördüğüm bildiğim en şirin kişi. sıcak insanlar vardır hani kanınız kaynar, bu onların şahı, prensesiymiş meğer.
  hastasıyım desem az gelecek.. ailecek ilgiyle takip ediyoruz, ayrıca, her eve lazım.
  bir de acayip zeki, boş eğlence yok yani, dolu dolu, hatırlayınca güldüğün, karşılıklı göbek atabileceğin (yeterince içkiden sonra elbette), şarkı söyleyebileceğin (diğerleri bağırmak diyebilir, olsun), muhteşem bir insan.
  ben büyüyünce zopatya olmak istiyorum..
 • ilk kismi suitcase zirvesi fotosu elime geldiginde kesin bu zopi dedigim, istediginde cok urkutucu bakislar atabilen saglam dinleyici, yanyana gelip gecelerin suyunu cikarmayi planladigim keyzir..
 • fildircan
 • street fighters karakterleri uzmanı,"aduuket" nası söylenir konusunda bizi aydınlatan,beyaz ayakkabılarını pek bir sewdigimiz tatlı kişilik.daha önce duymadıgınız çeşitli parçalarsa her an dinlemek üzere yayınlanmadan önce mp3 player-ında hazır beklemektedir.yine öyle eglenceli eglenceli gelse de çiçek götürsek bize yardımcı olan görevlilere.walla içimden kaiser chiefs dinlemek geldi.
hesabın var mı? giriş yap