şükela:  tümü | bugün
  • serengeti duzluklerinde avina 220 km hizla yaklasan avci cumlesi.

rafet amca sen neymissin yav
  • (bkz: zırtlan)
  • ifşa twiti altına yazılan cevap twitlerden:

"ablacım madem rahatsız oldun ne diye cevap veriyorsun madem cevap verdin ne diye ifşa ediyorsun"
  • (bkz: ailenlemi yaşıyorsunuz)

bu soru cevval avcıların favori giriş cümlesidir bilen bilir.
  • bu ifşa mesajlarına da hastayım mesajda işine gelen kısmı kırpıp dikkat çekebilecek gündem olabilecek yerleri paylaşıyorlar ya. konuya gelirsek rafet amca bu zihniyet yüzünden istanbul'da kız başına yalnız yaşamak zor işte.
  • rafet el roman efendi adamdır. bunu büyük ve zor bir şehirde yalnızlıkla zorluklarla mücadele etmek olarak söylemiştir.

kızın yaptığı hiç hoş değil.

edit: adamın yürümesini kalitesiz bulan orrrospu çocukları. işte sizin gibi kezban ruhlu ruh hastası piçler yüzünden böyle efendi adamlar yalnız kalıyor. nasıl yürümesi gerekiyor lan söyleyin bakalım. ne yapması lazım. adam kendini nasıl belli etsin lan. alışmışsınız sizin gibi orospu çocuklarıyla orospu çocuğu gibi konuşulmasına normaldir tabi.

rafet el roman bir daha sende böyle kezbanlara yazma. kızın kezban olduğu 50 m öteden belli amk. özbekistanlı housekeeper'lara benziyor.

adam yakışıklı, para var, çevre var, tanınmışlık var. eeeee. ama kalitesiz yürüdü.

haketten bu ülkenin dişisiyle iletişim kurmak çok zor.

lan varya sizin ömrünüzün sonuna kadar yalnız kalmanız lazım. şerefsizler.

edit 2: aslında böyle biri hiç yokmuş. resimdeki kız sol vasquez adlı bir şililiymiş. bu da instagramı
  • anladım ki, rafet el roman bile olsan bir kadına sıradan bir sözlük erkeği gibi yürüyorsun.
    bir de kendisi açısından çok fark edecekmiş gibi kızın müzikle ilgisini falan soruyor, kız topu topu 7 nota var kaç ayrı beste yapılabilir ki dese sanki kızı direkt eleyecek.*
    kamu spotu: ifşalamayınız.
  • heyyy en büyük trabzonspor
  • hiç de zor değil. yaklaşık 8 senedir istanbul’da tek başıma yaşıyorum. ailem muğla’da. buraya okumak için gelmiştim. sonra burada iş buldum ve çalışıyorum. kadın erkek ayrımcılığını bırakın artık. bizim korunmaya ihtiyacımızın olması zaten sıkıntı. bu tarz düşünceler ancak üçüncü sınıf dünya ülkelerinde oluyor.

yıllarca amerika’da yaşadım. sokaklarda elimi kolumu sallayarak rahatça dolaştım. güvenlik her yerdeydi ancak gerek de duyulmadı. çünkü insanlar kadınlara aç değil oralarda... gece geç döndüğünde herhangi bir araca korkmadan binebiliyorsun. insanlar anlayışlı. sapıkça muamele yapmayacağını biliyorsun. geri kalmışlığın göstergesi kadının korunma ihtiyacıdır.