şükela:  tümü | bugün
  • malatya-elazığ civarlarında sarfedilen bir söz grubudur... aksan şart...
  • homofobik ve transfobik.

"madem bu kadar öldürüldünüz bi bitmediniz amk. burda bu yazdıklarınızdan, içinizi kusa kusa burayı kirletmenizden sonra birde saygı bekliyorsunuz öyle mi. bir miktar saygım vardı onu da kaybettiniz."

"10 yasında sokakta oynayan çocuklar bile sizin bu yaptıklarınıza ibnelik der."

bunların ayrımcı nefret söylemi kapsamına girdiğini hatırlatmaya gerek yok herhalde.
  • kendisinden çok daha önce sözlükte yazmaya baslamama rağmen benden bir yıl önce yazar olmayı başarmış yazar. aynı zamanda evimin direği, oğlumun babasi, 5 yıldir da sevgili esimdir.
  • analı avratlı küfür etmekten başka argümanı olmayan bir zavallı. son kusmuklarına incelediğinizde hep küfür. "seni mahkemeye vereceğim" dediğimde "sen fetöcüsün" diyor:)

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
    (bkz: dont feed the troll)
  • aktroll'dür. engelleyip geçin. aktroll'lerin fetö mantığı ile gizlenip hdp'li göründüğü ekipten. dileyenlere ss atabilirim. bana her şeyi anlattı.
  • din düşmanı, seviyeli fikir paylaşımındansa küfür etmekten anlayan, işe yaramaz suser demeye dilim varmıyor afedersiniz troll'ün ağa babası.
  • nick altıma gelip hakaret eden ve trol diyen yavş-akların profillerine bakarak kimin ne mal olduğunu anlayabilirsiniz. özelden küfür edip nick altıma benim küfür ettiğimi iddia eden orospu çocuklarından başka birşey değiller. son üç entryi yazanlarda alevi düşmanı yobaz piçler.
  • heyecanlı küfurbaz bir eski akp destecisi hdpli kürt milliyetçisi. inkar et et hadi akp'yi desteklemedim dede millet troll görsün.