şükela:  tümü | bugün
 • danielle steel'in kipatı
  bestseller:)

  st petersburg: ekim devriminin vahşeti, romanovların şaşaalı hayatını sona erdirir. kontes zoya ossupov'un gelecekle ilgili hayalleri bir gecede yıkılmıştır.
  paris: büyük savaşın gölgesi altında paris'e sığınan rus soyluları, sefaletle mücadele etmektedir. zoya paris'e yoksulluk içinde gelir ve ihtişamla oradan ayrılır.

  new york: 1920'lerin eğlenceli ve hızlı dünyası, 'büyük bunalım'la yerle bir olacaktır.

  zoya, st petersburg'da başlayıp new york'ta devam eden bu çalkantılı hayattan zaferle çıkmasını bilir.
 • genc bir rus kızın hayatını anlatan danielle steel'in kitabi. hayatımda okudugum en iyi kitap diyebilirim.
  (bkz: etkileyici kitaplar)
 • süper bir oje markası. bizdeki flormarda falan yer alan zararlı maddelerin hiçbirini içermiyor. harika renkleri var, gel gör ki amerikada var sadece.
 • muhteşem bir oje markası. çok kalitelidir, formaldehit, toluene gibi zararlı kimyasallar içermez. üzerine herhangi bir top coat sürmediğim halde tırnaklarımda 4. gününü başarıyla bitirmiştir. benim için oje bundan sonra zoya'dır.net
 • ojelerinin doğal formülü ile kırılma ve sararmaların da önüne geçen, renk skalası beni benden alan marka. türkiye'de de eczanelerden ve online satış sayfasından edinebilirsiniz biraz tuzlu* fiyatlarla. ama verdiğiniz paraya değiyor, sally hansen gibi 2 günde uçlardan soyma yapmıyor.
 • bir ojeye 60 lira verilir mi yahu? zenginliğin gözü kör olsun..
 • gelmiş geçmiş en iyi oje markası. online satış sitesinde kadınlar gününe özel bir indirimle 60 tl'lik ojelerini 9,90'a düşürmüşler. ayrıca diğer ürünlerin de tamamı 9,90 ya da 19,90.

  (bkz: saldırın)
 • türkiye'den çekiliyor olması ile beni üzüntüye boğan, mükemmel bir oje markası.

  5-free ve vegan olmasının yanı sıra, başka hiçbir markada bulamayacağınız kadar farklı ve güzel renkleri vardır. tek kusuru diğer ojelere kıyasla biraz daha yavaş kuruması ama diğer ojelere göre çok daha rahat çıkarılabilmesi sebebi ile bu kusuru da hoş görülebilir.

  dükkanı kapatıp, gidiyor olmasından dolayı online mağazasından yaptığım son büyük alışverişimin kargosu da eksiksiz ve hızlıca elime ulaştı, sadece normale kıyasla 1-2 gün daha uzun sürdü.

  umarım amazon'un gelişi ile zoya da yine birkaç tık uzağımıza gelir.*
 • türkiye'den çekileceğini duyunca benim de almak için saldırdığım oje markası. ancak 3 iş gününü çoktaan geçmesine rağmen ürünlerim hala kargoya verilmedi. gitmeden bir vurgun yapıp paraları alıp kaçacaklar mı bilemiyorum*. profesyonellikten uzak, çok amatörce görünen websiteleri ve instagram hesapları var. gitmeleri çok da tın olmadı yani ülkemiz tarafından. ayrıca o ojeler 6 tl'ye 9 tl'ye bile satılabiliyorsa düşünün 60 tl'den alırken yediğiniz kazığı, ayıp denen bir şey var yahu *
  edit: bu entry'i yazdığım gün kargoya vermişler ancak bende de yanlış gönderdikleri bir ürün oldu, giderayak uğraşacağız şimdi. neyse ki son alışverişim buradan.