şükela:  tümü | bugün soru sor
 • gremots.com un devamı olduğu söylenendir, candır.

  edit: bu edit, buranın çok daha sonra ayrıntılı şekilde ele alınacağını gösterir. cavz.

  emin olmadan bilemiyorum, bilmek de istemiyorum. mazi hoştur.

  adresi
 • altyazıyı beğnemezsen veya altyazı gecikmişse video oynatıcının sağ altındaki "yükle" butonundan kendi altyazını yüklemene izin veren harika bir dizi sitesi.
 • kaliteli dizi şeysi. tasarım vs gremots'ta olduğu gibi çok başarılı, reklam yok.

  link
 • üyeliklerin devam etmesi için kullanıcıların kimlik ibrazını şart koşmuş dizi izleme sitesidir. herhangi bir resmi makamdan izni olmamasına karşın kimlik toplamaya devam ediyor, ergencikler de "abi, abi beni banyama oluy mu?" diyerek kimliklerini göndermeye devam ediyorlar. bak burda ne var?
  (bkz: https://www.egm.gov.tr/…ucadeledairebaskanligi.aspx)
 • bu göt kalkıklığı ile fazla yaşamayacak site. paşamlar yüzlerce kişiyi bi anda banladı. hesapları açmak için kimlik görmek istiyorlar. bak sen. öyle de güzel ki üslupları "bunlar size ders olsun, akıllanın" bilmem ne. kim oluyorsunuz 6 aylık site olarak?

  egoist yöneticilerinin müsasip biyerlerine monte etmesi gereken site.

  edit 1: kaymış altyazı, patlamış bölüm vs. gibi sıkıntıların bildirilmesi durumunda bildiren kullanıcıyı banlayan bir yöneticiye sahip site.

  edit 2: kimlik fotolarını topladıktan bikaç ay sonrada ücretli üyelik sistemine geçmiş olan site. torrentten çekilen vasat kalite korsan içeriği aylık ücrete tabi tutmak da güzel kafaymış.
 • ya arkadaşlar ben mi paranoyağım, siz mi aşırı güven içindesiniz anlamadım ki. şimdi bu site teknik olarak illegal bir içerik sunuyor, siz buna herhangi bir ücret ödemeden normalde ücret ödeyerek sahip olduğunuz içeriği almak için bu siteye ana adı baba adı ve diğer bilgilerin olduğu kimliğinizi taratıp yolluyorsunuz değil mi?

  yani ben yanlış bilmiyorsam eğer geçmişte çalıntı kimlik ile kredi falan çekilmesi, üste hat açılması gibi şeyler yaşandıydı? ki daha da ötesinde bu siteye ve kullanıcılarına dava açıldığında gerçekten sizin kullandığınızı belirtecek bir belge veriyorsunuz sanki?

  iki film bir dizi izlemek için bu kadar risk alınır mı, ben bilemedim.
 • facebook sayfalarından alıntı:

  26 haziran 2017 tarihinde kimlik onaylamadığı için şınanay olan hesaplar 1 defalığına 15 dakika olmak koşulu ile kimliklerini sisteme tanıtabilmeleri için hesapları açılacaktır. ama bu af sadece o gün mail atacak olan kullanıcılar için geçerlidir. yani bu tarihe kadar mail atmayacaksınız sadece bu tarihte atıp onay alıp açtırıp bilgilerinizi tanımlayacaksınız.
  normalde açılmayacaktı son şansınız bunu iyi değelendirin neden bugün değil sorusuna gelince. birşeyleri kaybetmeden önce zamanında yapmayı öğrenmelisiniz. ve bu ders olacaktır.
  kimlik özellikleri:
  uzun bir süre geçeceği için başkasından kimlik edinme veya değişik yollarla kimlik getirme şansınız olduğu için kimliğin fotoğrafını yüzünüzün hizasına gelecek şekilde kaldırıyorsunuz cep telefonunuzu selfie moduna alıp kimlik ile yüzünüz fotoğrafta çıkacak şekilde foto alıp onu sisteme ekliyorsunuz.
  sizden istediğimi isim soyisim, resminiz, şehriniz ve doğum tarihi kısımlarının kimlikte açık bırakılması geri kalan tc kimlik no, anne adı, baba adı, nufus cuzdanı seri no gibi değerler kapatılacaktır bantlayın birşey yapın.
  bu şekilde ilgili tarihte hazır olanların hesapları tekrardan aktif edilecektir.
  hepinize iyi günler.
 • kimlik ibrazı zorunluluğunda sadece fotoğraf, isim, doğum tarihi ve doğum yeri gösterme şartı bulunan dizi/film izleme platformu.
 • (bkz: bkz. bağzı avukatların şahane ve ibretlik keriz silkeleme yöntemleri)

  şuraya (ve benzerlerine) -neresini kapatırsa kapatsın- kendi içi boş kellesi beraberinde nüfus cüzdanıyla selfie çekip yollayan (üstelik de çamurdan hallice bir görüntü kalitesinde dizi izlemek adına) zeka geriliğinden muzdarip avel vatandaşlar var oldukça benim bu ülkenin insanının iq ortalamasının çift haneli rakamlardan yukarıya çıkabileceğine dair olan çok az inancım da yitip gidiyor.

  dün & bugün bir şey olmaması yarın da olmayacağı manasına gelmiyor. yarın öbür gün dut gibi toplayacaklar sizleri elleriyle koymuşlarcasına. hem de ne için? boktan bir görüntü kalitesiyle telif hakkı ihlali yaptığınız için, derdinizi icra dairesinden icra dairesine koştururken anlatırsınız artık. inkar etmeniz gibi bir şansınız da yok, zira şahane bir keriz silkeleme yöntemi beraberinde her türlü ispata sahipler.
 • üye olmak için telefon numarası ve kimlik ibrazı isteyen site. dizi sitesi ulan altı üstü, kime şekil yapıyosunuz? sanki mason locasına üye oluyoruz aq. ayrıca birden fazla ülkenin yasalarını alenen ihlal edip, bunu yüzünü ve kimliğini sergileyerek yapmakta bir sorun görmeyen bir sürü insan var demek ki. ip'yle falan uğraştırmak istemiyorlar herhalde devletimizi, takdir edilesi bir yaklaşım.

  dev bir sosyal deney ya da iq testi falan olmalı bu, başka bir açıklaması olamaz.