• diğer ismi 0x olan bir altcoin. 0x, ethereum adresine sahip olanlara yabancı gelmeyecektir, eth adreslerinin ilk iki karakteri. bu altcoin, eth altyapısından çıkmasına rağmen, eth'ye destek olmak amacındadır. amaçları eth ağını hızlandırmak. eth altında ayrı bir dapp protokolü demek yanlış olmaz. piyasada tonlarca hiçbir sike derman olmayan coinin fiyatını gördükçe zrx'in fiyatının ne olacağını az çok tahmin ediyorum. al-tut coinidir.
  • zrx (ox), ethereum üzerinde merkezi olmayan borsalar yaratmak için oluşturulan bir temel olarak tanımlanıyor. ethereum üzerinde inşa edilmiş olan borsadaki sorunu ortadan kaldırmak için ortaya atılan güçlü bir projeden söz ediyoruz. eth üzerinde yapılan işlemlerde durgun ağ tarafından işlemlerin doğrulanması gerekiyor. gün içerisinde çok sayıda işlem yapıldığını ve yine çok sayıda kullanıcı olduğunu düşünürsek eğer bu gerçekten büyük bir sorun teşkil ediyor olacaktır.

kısa vadede kazandırıp kazandırmayacağını elbette bilemiyoruz ancak yatırımcıları yarı yolda bırakmayacağının sözünü birçok analist verebiliyor. yaptığı ortaklık anlaşmaları ve iş birlikleri ile birlikte geleceğini de güvence altına alıyor diyebiliriz.
  • umutlu lakin temkinli yaklaşmak gereken bir altcoin olduğunu düşünüyorum. sepet yaparken bir parça koymakta, özellikle şimdi koymakta hiç bir sakınca yok. 300 adet ile giriş yaptım az evvel. %40 kar ile çıkarım diye ümit ediyorum. hayırlısı.
  • an itibariyle deli bir sıçrama yapmış altcoin, grafikleri piyasaya göre çok dengesiz. satmak için uygun bir an.
  • güzel artıyor, yaza kadar iyi şeyler bekliyorum.
  • inanılmaz yükseliyor. takipteyim.
  • noldu ya buralar boş kalmış. destek atın bakam. %200 lazım acilinden
  • bir önceki boğa sezonunda 2 doları geçtiğini görmüştüm.
    sepetimdeki en hızlı arkadaştı.
    bakalım yine düştük yollarına
    teknik analiz tarafında büyük bir çanak görür gibi oluyorum cahilliğimle
hesabın var mı? giriş yap