şükela:  tümü | bugün
 • yeni bir ürün.

  cilekli cikolatali
  vanilyali cikolatali
  antepfistikli cikolatali
  elmali tarcinli

  cesitleri mevcut. hepsi oldukca basarili ve hafif.

  http://www.dogalmeyvetatlisi.com/
 • muhteşem bir şey ,bence lezzet harikası.
 • antep fistikli cikolatalisi guzel ama biraz bogazda glikoz surubu varmis gibi yanma hissi birakiyor. icerigine bakmadim her sey tamamen dogal mi bilmiyorum tek seferde tum paketi bitirince insanin icini bayiyor. yarim yarim yenebilir ozellikle diyet icin ideal bence ara ogunde yarim paket guzel olur. gecen migrosta indirimdeydi. acicik pahali 3-4 tane alayim evde bulusun desen 10 lirayi geciyor indirimli haliyle. turkiyede iyi bi snack buldum diye seviniyosun sonra bakiyosun 85 lira. ne koyuyonuz ki icine 50 gr sey 4 lira etsin?
 • adını bile ilk defa duymama rağmen çok müthiş bir tatlıları olduğuna emin olduğum markadır.

  hesap numaramızı kime şey ediyoz, onu bir halletsek?
 • leman dergisi markaları gibi adı var. zürriyet gazetesi gibin.
 • tadı güzel ancak çok pahalı ürünleri olan firma.
 • tatları aşırı şekerli, yavan gelen, tatlandırıcı içermez yazdığı halde hepsinde tatlandırıcı basılmış gibi yapay bir tat olan tatlı.

  çileklisini alacağınıza çileğin üstüne kakao dökün yiyin aynı tat olur heralde, bi numarası yok. çilek aşıkları sevebilir, benim için olmasa da olur, aldığım kaloriye değmez bir tat. içlerinden en yenebilir olanı yine de.

  elmalı tarçınlı elma ve tarçın uyumunu sevenlerdenseniz elmanın üzerine tarçın dökün yiyin hem daha sağlıklı hem çok daha lezzetli. ya da bırakın elmayı kütür kütür ısırın yiyin o bile daha lezzetli tatlı, mide bulandıran yapay tattansa...

  vanilyalısı en şekerli geleni, iç kıyanı. vanilyalı çikolata yiyeyim ama içeriği görece sağlıklı olsun, tadı kötü de olsa nefsimi köreltsin yeter derseniz yenebilir.

  ama antep fıstıklısııııı... antep fıstığının girdiği bir ürün nasıl bu kadar kötü olabilir arkadaş!? hani bayramda ziyarete gittiğiniz bazı evlerde 5yıl öncesinden kalma bayat dandik bir fıstıklı çikolata ikram ederler ya hahh işte aynı o tat. son kullanma tarihine baktım direk, daha 8ayı var. yedikten sonra da bozuk fıstık yemiş gibi acı bir tat kalıyor ağızda. evlerden ırak... antep fıstığına hakaret...

  beslenme tarzınıza göre tercih edebileceğiniz ürünler olabilir siz yine de bi deneyin tabii ki isterseniz.* ama bunlara lezzetli/güzel/bayıldım/süper vb diyen insanların damak zevki benim gözümde yoktur.
 • bir süredir yaşamımı çilekli çikolatalı olanıyla sürdürdüğüm ürün. filtre kahve ile birlikte gayet tok tutuyor tavsiye ederim.
 • yenir mi? yenir. bir daha alır mıyım? almam. işte öyle bir lezzet