şükela:  tümü | bugün
  • ali riza bey yuzme havuzunun yanindaki salon..
  • kadikoy evlendirme dairesi'nde evlenmek isteyip de, nikah hemen bitmesin, iki dakkada kapiya konmayalim diye dusunen ciftlerin tercihi oldugunu dusundugum, iki katli, her katinda ayri bir salon bulunan yapi. kokteyl olmasi guzel bir fikir olsa da eski kafali bir insan olarak, nikah dedigin kiyilirken insanlar dizi dizi oturmali, oyle ayakta birbirinin kafasinin uzerinden bakmaya calismamali diye dusundugum icin olsa gerek pek isinamadigim salon.
  • alt katinda 300, ust katinda ise 600 kisilik bir salonun bulundugu, belediye isletmesinde olmayan ama ona da bagli olan ici gayet modern şık kokteyl salonu. ickiden pastaya, masa ustune konacak ciceklere kadar kendiniz secebiliyorsunuz. cesit cesit menu secenekleri olsa da cok komik bir sekilde bazi menuleri aksam saatlerinde olacak nikahlar icin secmenize izin verilmiyor. onun disinda herseyiyle guzel mekan.
  • organizasyon şirketi tarafından en kıymetli gecenizin kabusa dönüştüğü, garsonların gelen davetlilere hizmet ettiğini unutup köpek çektiği , yemek servisindeki ara sıcakları kafasına göre bazı masalara dağıtılıp bazı masalara dağıtılmadığı, garsonların ruh halinin ve çalışma isteklerine göre bir gece yaşanabileceği unutmadan, özel fotoğrafçınız ile geleceğinizi sözleşme de belirtilmesine rağmen fotoğraf çekiminde zorluklar yaşayacaginiz pahali cok pahali asla o paraları haketmeyen organizasyon saçmalığı. asla tavsiye etmem sorusu olanlar yeşillendirsin.