• taksim'de değil, pangaltı baruthane caddesinde, balkabağı temalı minik ve sıcak bir pizzacı. çalışanları samimi, fiyatları abartılı olmayan şirin yer.
  • mahallemde olmasından ötürü gurur duyduğum ödüllü pizzacı. epey başarılılar, ne zaman gittiysem şikayet etmemi gerektirecek en ufak bir duruma neden olmadılar.

şimdi yemeksepetinden sipariş verdim. bakalım eve sipariş hizmetlerinde de aynı kaliteyi yakalamışlar mı? eğer sıkıntılı bir durum olursa entryi editlerim, yoksa zaten pizzayı afiyetle götürmüşümdür*.

edit: yemeksepeti.com'da lipton ice tea yazıyordu. buna güvenerek sipariş verdim ama fuse tea geldi. marka sadakatim çok yüksektir, lipton ice tea yoksa içmem gerçekten. siparişi getiren elemanın elinde fuse tea görünce bir hayal kırıklığı oldu bende tabii. bu hata yemeksepetinden mi kaynaklanıyor yoksa restorantın kendisinden mi bilemiyorum ama internet sitesinde beyan edilen şey esastır ve müşteri vaat edilen şeyin gerçekleşmemesi halinde öfkelenirse haklıdır. ben öfkelenmedim yanlış anlaşılma olmasın, sadece mekanı çok sevdiğim için uyarı maksadıyla söylüyorum. ilerde bir gün "..... tarihli zucca rezaleti" başlığı görmeyelim*. sonuçta çamur at izi kalsın demişler, boşuna namına leke sürülmesin canım mekanın.
  • pizzalarındaki fiyat / kalite performansını bilmediğim yine de gitmeyi düşünmediğim bir mekan.
    mehmet'in yolları açık olsun.
  • kabagiyla unlu mantovada cok sirin bir sahibi olan;b&b ethics dolayisiyla guzel eski odalarda uyunup;kahvaltida kuba portakal suyu,equador biskuvisi fln yenilen makul fiyatli otelimsi yer.
  • kurtuluşta bulunan ve bence istanbulun en overrated mekanlarından biri.
    mekan sıcak, işletenler güzel insanlar. ama sonuçta insan değil pizza yemeye gidiyoruz:)
    bal kabaklı pizza ile ön plana çıkmak istemisler, farklı bir lezzet evet ama değmez
  • şişli ilçesinin kurtuluş semtinde enfes pizza ve makarnaları olan sıcacık bir yer. gitmişken balkabaklı cheesecake ini yemeniz şiddetle önerilir.
hesabın var mı? giriş yap