şükela:  tümü | bugün
 • lübnan 'dan çıkıp adını tüm dünyaya duyuran lübnanlı haute couturetasarımlarında kendini aşan bir modacı.liseyi bitirdikten sonra paris 'e gitmiş, burada moda tasarımı alanında eğitim görmüş 1995 yılında ülkesi lübnan'a geri dönmüş, tasarımlarını ilk kez 1999 yılında milan 'da sergilemiş ve çok beğenilmiş. ülkesi lübnan'dan esinlenerek yarattığı oryantal çizgiler başta italya ve fransa olmak üzere moda'nın bir çok öncü ülkesinde çok beğenilmiş bir modacıdır. aldığı çok sayıda ödülün yanı sıra kendisi moda çevrelerince geleceğin en başarılı modacılarından biri olarak gösterilmektedir. tasarımları 1001 gece masallarından fırlamış gibi gösterişli ve aynı zamanda feminen çizgisi en üst düzeyde tutulmuş olup doğunun oryantal çizgisi ile batının klasik duruşunun çok büyük bir başarıyla sentezlenmiş örneklerindendir..
  ilgilenenlere bazı tasarımlarından örnekler için kendisinin web sayfası..
  http://www.zuhairmurad.com.lb/zuhairmurad9.html
 • allı pullu payetli tasarımlar yapan bir modacıdır.
 • çok şık gece elbiseleri tasarlayan modacıdır. angelina jolie, sarah jessica parker gibi isimler özel davetlerde tasarımlarını sıkça tercih ederler. bizlerin de tercih etmek istediği elbiselerin dizaynırıdır.
 • tüm kreasyonlarını görmek isteyenler için ; http://www.zuhairmurad.com/
 • tasarımlarına güzel demenin yeteneğine haksızlık olduğu tasarımcı. o kadar büyüleyici ki tasarımları giyseniz kendinizi pamuk prenses gibi hissedebilirsiniz. lise mezuniyetimizde bir arkadaş buradan almıştı elbisesini. sonra interneten baktık elbise 8.750$ civarındaydı. hasetimizden çatlamıştık resmen.
 • az önce haberdar olduğum modacı. tasarımlarına bakmaktan kendimi alamadım, tanımlayacak sıfat da bulamıyorum. ne güzel elbiseler onlar öyle, her biri ayrı muhteşem.
 • dünya üzerinde yaşayan en zevk sahibi tasarımcıdır kanımca. çünkü bana göre her modacı yaratıcıdır ancak yaratıcı olması onu en iyi modacı yapmaz. modacıya gereken şey kendini diğerlerinin arasından sıyrıltabilmek. bunu da şu an en iyi şekilde yapabilen, koleksiyonlarına bakarken insanı kara sevdalara düşüren zuhair murad'dır. meslektaşları içinde doğu ve batıyı en muntazam şekilde sentezlemiş kişidir.

  sanat eserleri yapar.http://evliligim.com/…cin-zuhair-murad-koleksiyonu/
 • ebru gündeş çok giyer bu tasarımcının kıyafetlerini.
 • az önce rastgeldiğim bir modacı/tasarımcı ya da her neyse. olay o değil, üstteki entryleri okuduktan sonra baktım elbiselere felan. rüya tasarımcı, zevk sahibi, güzel demek haksızlık olur, sanat eseri gibi şeyler söylenmiş. bu adam bana şunu net bir şekilde anlatmıştır ki zerre kadar modadan anlamıyorum. daha da genellersek erkekler bu konuda tırt ötesi. ne işe yarıyorsa artık, eksikmişiz bu konuda.
 • modanın parlayan ismi.
  neyseki red carpet ünlüleri kendisini keşfetti ki sayelerinde biz de tanıyabildik bu harika tasarımcıyı

  https://www.google.com.tr/…cc4qsaq&biw=1366&bih=666