şükela:  tümü | bugün
  • beyaz külot giyen ve bunu hep gösteren koca memeli antepli hatun
  • kendisi beni affetsin ama, şu rockçı serpil'in ilk sahne aldığı gün yaptığı bir hareketi gördüğümden beri gif'ini yapmak istiyordum. gece gece dayanamadım yaptım; artık uyuyabilirim:

[bye bye link]

edit: ya ben bunu gecenin bir yarısı yaparken inci sözlüklere kadar falan uzanacağını hesap etmemiştim. zuhal hanım, affınızı rica ederken meğer ne kadar haklıymışım.

edit2: yıllar geçtikçe domain hoarding problemim geçiyor mu nedir, link shortener domainlerim öle öle sonunda link açık haline kadar geldi. zuhal hanım, aslında gerçekten hiç bunu burada tutmaktan da mutlu değilim ama bizi aştı durum. yapacak bir şey yok. öksüz mü kalsın bütün o verilmiş linkler...

edit3: kalsın.
  • avrupa avrupa'da canlandırdığı karakterin abartısız hastasıyım. bir insan bu kadar mı hakkını verir bir rolün. tebrikler.
  • izdivaç programında kendini kanıtlamıştır.
  • http://www.youtube.com/watch?v=5sxue9945fi

sırf şunun için bile saygı duyabileceğim kadın.
  • dünyanın, hadi dünyayla işi abartmayalım türkiye'nin en şanslı insanlarından biridir. yaz dizisi çeker, dizi neredeyse 3 tam sezon sürer, konuk oyuncu olarak oynadığı dizide evlendirme programı sunucusu rolü yapar akabinde programın gerçeğine başlar. yarışma programı, kadın programı, vs. her daim bir şekilde iş bulur.

özetle insanda ya zuhal topal ya da şota arveladze şansı olacak dedirten kişi. şota şimdilik konuyla alakasız olsa da bir aralık ona da değinirim.
  • zuhal topalın izdivaç programına çıkan bir teyzenin talibine ''yatağın neresinde yatarsından başlayıp'', ''ayakları büyük olanın herşeyi büyük oluyor'' diye devam ederek izleyenleri şok ettiği programın sunucusu.
  • bu donemlerde (bkz: ilker ayrik) ile en samimi televizyon yuzu.
    bayagi hergun konustugun birisi gibi, onun tepkileri, tripleri filan.
    senin, benim televizyona cikmis halim.
    helal olsun onlara. bu devirdi zor is yaptiklari.
  • kendisi ikiz bebek beklemekteymiş.
  • kısa bir süre sonra cümbür cemaat isimli yarışma programıyla ekranlara geri dönecek olan sunucu.

(bkz: artı film)