şükela:  tümü | bugün
 • fox tv 'de 17 ağustos 2015 tarihinde başlayacak program.
 • hani bazı kanallar gezi parkı olaylarını göstermek yerine penguen koymuşlardı izlenmesi için, hatırlıyor musunuz? haha işte; o programın insanlısını, komiklisini, evlenmelisini düşünün. penguen yok bu sefer. onun yerine evlenme kriterleri olarak adayın vals bilmesini, renkli gözlü olmasını, şu kadar milyar maaş alması gerektiğini söyleyen birkaç insan var.

  tüm benzerleri gibi beyin uyuşturucu programlardan işte.

  tutmaması ve daha güzel programların başlaması dileğiyle diyecektim ama, burası türkiye. ne olacağı belli.
 • eğlence programinin anlamını sorgulayan yazarları gösteren program, beyin uyusturuyormus da bilmem neymiş. kardeşim bu kanal ne piyasa kanali, piyasa kanali ne yayınlar eğlence programı sanki piyasa kanalının sorumluluğu ülkenin gelişmesi için gerekli programları yayınlamak izlemiyorsan izlemezsin olur biter bok atmanın gereği nedir

  tanım, bir eğlence programı, sunucusunu tekrar bizlere izletecegi için beni mutlu eden program
 • insan pazari hala vasat, dürdane falan. hasret büyük aşk yaşıyor hayatının diğer son aşkıyla. müzik yapanları beğenmedim.
 • bide orkestranın yaptığı "yow!" efektiyle gaza gelip değişik sesler çıkaran gözlüklü bi dayı vardı bu programda*
 • yapmam gereken işler olduğunda televizyon izlerim ama canlı yayın olması şartıyla. canlı yayın olunca kendimi yalnız hissetmiyorum bundan kaynaklanıyor sanırım. mesela öss döneminde paso telegol izlerdim. efsane zamanlardı hakketen. neyse mevsimi de geldiğinden gündüz kuşağında izdivaç izliyorum. neyse kendimi yeterince ben aslında belgeselciyimleştirdiysem şu konudan bahsedeceğim.

  bu programda bir genç vardı; genç ailesiz kaldığını, annesinin kendisini ve kız kardeşini yetimhanelerde terk ettiğini işte sersefil kaldığını falan inanılmaz bir dramda büyüdüğünü anlattı. eli yüzü düzgün, mutsuz, ver uğurcum arkadan dram müziğini falan derken herkes bu çocuğa büyük sempati geliştirdi. gence tatlıcağız bir kız da talip geldi ailesiyle sahip çıkacağız sana aile olacağız falan derken...

  abi genç meğer herkesi bir güzel yemiş. gerçek, annesi askere gidene kadar kendisine bakmış, büyütmüş, diyor ki ne kız kardeşi. kız kardeşi hiç olmadı. daha bilumum yalanlar falan derken yüzleştirdiler gerçeklerle.

  bu trajediyi aktarmamın yolu yok. korkunç bir awkward situation hali. işin tek güzel tarafı gencin tedavi edilmesi için seferber olunması. herkes iyi olacaksın yanındayız falan diye uğurladı gitti adamı.

  sevgisizlikten delirmiş lan insanlar. ya trajedi, ya komedi şu amaçlı programlarda illaki birini izliyorsunuz.
 • akşam işten eve gidince önce televizyonu açıyorum ardında da koşu bandına atlıyorum. ben hafif hafif yürürken bu program akıp gidiyor karşımda. çok fena geyiğe bağlamış durumdalar; seba ve hakan, kerem ve naz, cansu ve birileri derken program bitiyor ve ben bunun çok fazla talip gelmemesi nedeniyle yapılmış bir zaman doldurma olduğundan şüpheleniyorum (bildiğin kafa yordum yani). zuhal topal'ı sevsem de hep aynı kişileri görmek sıktı beni, yetti valla hakan'ın genişliği saba'nın şımarıklığı vs. esra erol'a geçiş yapıcam yakın zamanda. biraz da oradaki insanlara bakarım. akvaryum gibi...
 • kerem denilen eleman etrafında an itibariyle sansürlemenin gırla gittiği, dedikodunun çılgın attığı efsane bir kız kavgası olmakta. kızın birisinin içine nihat doğan kaçmış gibi.

  genel olarak bol sansürlü olan bir programdır.
 • 15 dakika izledim ne dert kaldı ne tasa, şu an beynimi hissetmiyorum.