şükela:  tümü | bugün
 • star tv programı. kanal yöneticilerinin yaz tatili boyunca, "öğle kuşağında esra erol'la edindiğim kaleyi nasıl yıkarım, nasıl yıkarım" diye düşünüp buldukları formüldür. yayın saatini de geriye çekerek ne yapmaya çalıştıklarını bilemem ama sıralamadaki durum fena. belki suni olarak pompalanarak yaratılmaya çalışılan "kızılbaş" skandalı bugün izlenmesini sağlayabilir ama kısa zamanda tozlu raflarda yerini alacağa benziyor. program hem total'de, hem de ab'de ilk 50'yi ıskalamış. sıralama önemli değil de reyting ve share çok düşük. benim işime gelir. ekran temizlenir. ama ister misin esra erol'u da atv alsın?
 • 26 ağustos 2009 tarihinde saat 14.00te yayınlanan programında 80 küsür yaşında bir amcanın 42 yaşında bir kadınla evlenmesi mevzu bahis olduğunda "biz kızılbaş mıyız? tövbe tövbe!" gibi bir gafına sahne olmuş program. daha dün emre aköz olayından sonra bir de bunu yaşıyoruz, biz kızılbaşız, aleviyiz ve bundan gurur duyuyoruz, hakaretlere, iftiralara, hedef gösterilmeye maruz kalmak değil, inancımıza saygı bekliyoruz.
 • çok ilginç bir program bu. adeta türk kültür mozaiğinin minimalize edilmiş hali.
  bugünkü program mesela. bir çift evlenme kararı alıyor, e doğal olarak zuhalciğim seviniyor. napıyor?
  stüdyonun yarısını ortaya toplayıp "dıbıbdıbıbdıbıbdabababa" gibi bir melodiyle hint dansı yapıyor.
  sonra altyazı: "yoğun istek üzerine zuhal topal'dan hint dansı"
 • ayrıca anlamadığım bir şekilde, milliyet'te her gün, "zuhal topal'ın zor anları", "canlı yayında pot kırdı", "istekler zuhal topal'ı şaşırttı" gibi abuk subuk haber olan program. her gün bu programla ilgili bir haber koymak zorundalarmış izlenimi uyandırıyor, ki kim bilir belki öyledir.
 • zuhal topal'ın "anneannenin bile tanıması" derecesinde, en üst düzey ünlü olmak için son adımıdır. ne gerek vardı bilmiyorum.
 • hakkında girilen entry sayısı arttıkça kendisinin değil, sözlük suserlerinin başına bir iş geldiğini** düşündüren programdır.
 • zuhal topal'ın yavaş yavaş ısınıp forma girmeye başladığı program.

  damat adaylarından biri pistin ortasında kendinden geçmişçesine oynamaktadır. zuhal topal:

  - tımarhaneden yaptığımız canlı yayınımız devam ediyor!
 • kaçtır dikkat ediyorum; zuhal topal'ın ortalama kadın programlarında yapılan muhabbetlerden daha üst düzeyde muhabbetler yaptığı program. malum yetersizlikler yüzünden genelde stüdyoda ne demek istediğini anlayan olmuyor ama olsun... mesela geçen gün: "size arkada ne yediriyorlarsa aynısından ben de istiyorum."* dedi ki, ben de hep o programlarda hayatım boyunca bunu demek istemiştim.
 • bir katılımcı bayanın, eş adaylarında fıkra anlatabilmeli kriterini aradığı bir program. fıkra anlatmak nasıl bir kriterdir, kadın! neşeli olsun filan deseydin bari.

  edit: gelen uyarı üzerine; meltem adındanki katılımcı şahıs o sözüne ''erkekler aynı fıkrayı defalarca anlatırlar filan, ben buna bile gülebileceğim birini arıyorum. esprili olsun'' diyerek devam etmiş.
  ben bu kısmı atlamışım.
 • süper bir kafası olan program.

  geceyarısı yayınlanan tekrarlarını bir şekilde izlema fırsatı bulduğum programda her tipten adam barınmaktadır. kırosu, artisi, yakışıklısı, çirkini, genci, yaşlısı; ne ararsan var bu programda.

  zuhal topal ise her katılımcıyla katılımcının kendi şivesinde iletişim kurmaya çalışmakta ve gayet itici olmaktadır.

  izlenir mi? izlenir valla, o programa katılanlar ne içiyorsa arkada ben de istiyorum ama; başka türlü çekilmiyor zira.