şükela:  tümü | bugün
 • devlet bahçeli'nin imaj danışmanıymış

  kimdir nedir bilmem ama bu kadının mesleğindeki başarısını ciddi ciddi sorgulamak lazım

  devlet bahçeli giyim tarzı olarak günümüzün 40 yıl gerisinden geliyor, hitabeti oldum olası kötü ve ses tonu itici, suratı asık ve kitleler üzerinde heyecan uyandırmaktan uzak, bütün bunların üstüne ip atmalar ve acaip matematik hesapları da eklenince çok kötü bir imaj ortaya çıkıyor ve sonuçta mhp yüzde 10-40 arasındaki potansiyel kitlesi hesaba katıldığında alt sınıra çok yakın olan 12-13 bandında geziyor, bu mudur imaj danışmanlığı...
 • herhangi bir siyasi veya toplumsal meselede düzgün hiçbirşey okumamış, ciddi bir tane fikri bile olmayıp, önünde yazılı kağıt olmadan üç tane cümle bile edemeyecek çapta bir anaokulu öğretmenliği hocasıdır. herhalde o kadar alakasız bir tip olduğu sonradan anlaşıldı ki buna sonradan sonraya "bahçeli'nin imaj danışmanı" gibi bir sıfat uydurdular sanki bahçeli'nin imajında son 15 senedir bir değişiklik varmış gibi. maksat sıfatsız kalmasın, duyan bunu birşey zannetsin.

  bu tip hangi 'derin' bağlantılar neticesinde mhp'ye 'sokulmuştur' bilmiyorum ama devlet bahçeli, cihan paçacı, deniz bölükbaşı, oktay vural, semih yalçın, özcan yeniçeri ve ümit özdağ gibi tiplerden oluşan kadroya son derece yakışmıştır. bu kadrodaki seviyenin tek rakibi haydar baş ve onun milli ekonomi modeli herhalde!..

  yazık milliyetçilerin partisinin haline..
 • milliyetçi hareket partisi ankara milletvekili.
 • yeni dönem mecliste yıldızı parlaması muhtemel isimlerden.

  milliyetçi hareket partisi myk üyesi ve genel başkan başdanışmanı zuhal topçu, şanlıurfa'nın birecik ilçesinde doğdu. ilk ve orta tahsilini gaziantep'te tamamladı. üniversite hayatına 1979 yılında başladı. ankara üniversitesi dil, tarih ve coğrafya fakültesi sosyoloji bölümünden 1982 yılında mezun oldu.

  1983 yılında gazi üniversitesinde başladığı yüksek lisans çalışmasını 1985 yılında tamamladı. 1986 yılında gazi üniversitesinde öğretim görevlisi olarak göreve başladı. 1990 yılında doktor unvanını aldı. 1991 yılında gazi üniversitesi eğitim fakültesinde yardımcı doçent, 1997 yılında doçent unvanını aldı. amerika birleşik devletleri, ingiltere, japonya'da alanı ile ilgili uzun süreli çalışmalarda bulundu.

  üniversitedeki akademik faaliyetlerinin yanı sıra gazi üniversitesinde bölüm başkanlıkları, k.k.t.c.'deki girne amerikan üniversitesinde eğitim fakültesi dekanlığı görevlerinde bulundu.

  prof. dr. zuhal topçu'nun çalışma alanı ile ilgili 3 adet kitabı, 3 adet kitap editörlüğü, birçok ulusal ve uluslararası makale ve tebliği ile gazete ve dergilerde çıkmış çeşitli yazıları bulunmaktadır. halen millyetçi hareket partisi genel başkan başdanışmanı, merkez yönetim kurulu üyesi, siyaset ve liderlik okulu koordinatörlüğü görevini yürütmektedir.
 • an itibariyle ntv'de canlı yayında olan mhp genel başkan yardımcısı.
 • lisans, yüksek lisans, doktora gibi alabileceği tüm eğitimlerini gazi üniversitesinden almış olan mhp'li bir kadın vekil. ayrıca yine bu üniversitede sırasıyla y. doçent, doçent ve profesör unvanlarını alıp, bölüm başkanlığına getirilmiştir.

  tüm bu olanlara bakınca mhp milletvekili olması tesadüf değildir.
  kendisi gibi yusuf halaçoğlu da gazi'de profesördür. bu bile gazi üniversitesini seçmemek için bir neden.
 • hdp'nin dokunulmazlıkların kaldırılması teklifine destek olacak mısınız sorusuna, buna mahkemeler karar verir demiştir. bravo.
 • 30 değilse de 35 gösteriyor an itibariyle. sesi 60 duyuluyo ama. 55 yaşında olması ise gercekten şaşırtıcı.
 • makyajı silin, bir ay kuaföre gidemesin direkt olarak 57 gösterecek kadındır.
 • şu an cnntürk'te izliyorum. bir insan daha ne kadar saçmalayabilir merak ediyorum. ekrana çıkan bütün yüzler parti merkezinde ezberletilen sözleri söylüyorlar. iğrenç yanı ise yapılan her açıklama yada savunma oy hesabı ile yapılıyor ve bunu açık açık söylüyorlar. bunları görünce sözlükteki sempatizanlanları daha zeki gibi geliyor.