şükela:  tümü | bugün soru sor
 • federal mahkemenin davayı düşürüp, dosyayı kapatmasıyla sonuçlanacak vahim hadise.

  düşünsenize adama on beş yıldır gezegencek her bilgiyi elimizle vermişiz. kimle nerde, ne zaman, nasıl dıngırdadığımızı biliyor. fotoğrafları da yüklemişiz. mesajlaşmaları, dürtüşmeleri saymıyorum. böyle adamla restleşilir mi oğlum!

  ben zukerberg'in yerinde olsam mahkemeye falan gitmezdim. facebook'ta bir canlı yayın açıp direkman tehdit ederdim. götünüzü başınızı oynatmayın alırım ayağımın altına derdim.

  sen texas'tan üç çocuklu john smith! 2012'den günümüze çarşıda, pazarda, kuru temizlemecide daha bilmem ne anasının amında gördüğün ne kadar karı varsa akşam gelip bizim dükkanda aratıyorsun. bulduklarını dürtüyorsun, mesaj atıp arkadaşlık isteği gönderiyorsun. sana geri dönüp cevap yazan kadınların yedisi evli olup...

  ortam tıssss...

  la ben bunu yıllardır kara kara düşünüyorum. siyasete atılıp başbakan falan olsam ertesi gün bir dosyayla çıkıp gelirlerse ne yaparım diye. bu federal mahkeme ne yapıyor? sırf milletin siyasi eğilimlerini kataloglayıp ona göre reklam yönlendiriyor diye adamı şekilden şekile sokmuşlar. adam dellenip eytera bea çekse kaçacak yerimiz yok. neyin peşindesiniz amk?

  ne istiyorsa verin.
 • facebook ve instagram hesabım olmadığı için "özgürlük" denen naneyi doyasıya yaşayan mutlu ve huzurlu bir insan olarak size de tavsiyehahahahahaa yok be ne tavsiyesi, alayınız köle olmuş sosyal medyaya allah'ın gerizekalıları.

  vahşi yaşam belgeseli seyreder gibi seyrediyorum sosyal medyanızı. kaliteli kitaptan, kaliteli müzikten ve kaliteli sohbetten uzak, bomboş ve huzursuz hayatlarınızı.

  8 milyar insanın 7 küsur milyarı acınacak halde.

  yazık, çok yazık, kurtulun şu sosyal medya denen aşşağılık şeyden. düşman belleyin, tiksinin, nefret edin, bırakın. özgürlüğe, huzura koşun.

  kimsenin sizin hakkınızda ne düşündüğünü ve düşüneceğini kafaya takmayın. ben bu huzura 35 yaşında eriştim, siz beni dinleyin, o kadar yıl beklemeyin.
 • zukerberg 'de o göt olsa. ahahaa ayrıca bu mahkeme zuker abinin dataları neden cia-nsa ve bilmimum adını sanını bilmediğimiz amerikan gizli servislerine verdi diye değil, niçin rus-ingiliz ve diğer bir sürü ülkeye gidebilecek bir kuruluşa sattın davası.

  çokda şey yapmayın, sonuç olarak daha kapalı kutu olan işletim sistemleriniz var gençler. üstelik sizden bir izin almasına bile gerek kalmadan her bokunuzu gizlice tutabilir. :d