şükela:  tümü | bugün soru sor
  • çok vasat bir oyun grafikler rezalet counter bile o kadar eski olmasına rağmen çok daha iyi
  • (bkz: zula)

tek kuruş vermeden şu an için 44 level olduğum ergenlerle mücadele oyunum. zula abisi olarak tüm ergen kardeşlerime selamlar.
  • yerli counter. deneme amaçlı indirip oynadım ve counter'dan daha başarılı bulmuştum. grafikleri daha güzeldi. özellikle üsküdar haritası en sevdiğimdi.
  • steam'de görüp kahkaha attığım oyundu. "bu devrin veletleri bile yemez bu oyunu amk bu ne" demiştim. meğer sandığımdan çok daha fazla gerizekalı varmış.
  • cayır cayır hile yapılabilmesi, hile yapanın oyundan atılmaması, para basıp item alanın oyunda efsaneleşmesi, para basmayan ve hile kullanmayanların bu sebeple illallah etmesi, oyuncuların destek ekibine ulaşıp destek ekibinin verdiği geçiştirmelik cevaba "konu kilit" olduğu için geri dönememesi ve en sonunda zula ekibinin steam'de "olumlu görüş bildirip oyuncu rumuzunuzu yazın ve size hediye verelim" demesi, oyunun steam'den uçurulup kötü itibar kazanmasını sağlamıştır.

bu son mesele de reddit'te ifşa oluyor. okuyacak olan varsa link:
    https://www.reddit.com/…la_against_the_steam_rules/

edit: yaklaşık 2 saattir can sıkıntısından bunu oynuyorum. son yarım saatte paralı oyuncuları bıçakla doğradığım için yine oyundan atıldım. artık bunu internet bağlantısından kaynaklı bir sorun olarak gösteremezler çünü "kick" sistemiyle atıldığım açık ve net. kendilerine başarılar dileyip bu saçma sapan oyunu sildim.
  • (bkz: elma meyvesi)
  • %100 türk yapımı falan diye indirip oynayalım dedik, ilk başta güzeldi fakat son bir kaç aydır inanılmaz hile yapılıyor ve oynayamıyoruz. işin kötü tarafı zula'nın admin kısmı işlerini yapamıyor, kusura bakmasınlar ama adamları banlayamıyorlar, hileler havada uçuşuyor. bugün itibariyle benim ve arkadaşlarım için bitmiştir. parayı gören işi savsaklıyor! hoşçakal zula oyun!
  • level 27, şu ana kadar 9tl harcadım ve +1 awp sahibiyim. bağlantım yurtdışı olduğu için en iyi 250, ortalama 300 pingle oynuyorum. çok eski cs'ciyim ve iyi bir oyuncuyum. çok velet ağlatıp, çok klavye kırdırdım. çok kez de hileci diye serverlardan atıldım.

ha şimdi ben bu ukalalığı niye yaptım? çünkü türkiye'nin havasından mı suyundan mı bilemiycem, bu ülke sınırları içinde kim ne iş yaparsa yapsın, yahudiden daha fazla bir para hırsına ve açgözlülüğe sahip oluyor. bu hırsa da başarılı oyuncunun başarısı kurban gidiyor.

zula'da da bakıyorlar adam 300-500tl para harcamış, hile bile yapsa atamıyorlar. ayrıca kasım ayı itibariyle yaşanan bir eşşoğleşşeklik daha var, o da paralı oyuncunun daha zor vurulması. ister inan ister inanma, adamda yelek melek yok, +1 awp ile bir kerede ölmüyor. artık kaç kere yaşadım bu olayı, sayısını bile hatırlamıyorum.

neyse nasreddin hoca'nın torunlarıyız neticede: parayı veren düdüğü çalar.
  • son dönemde hileciler kaybolmuş iyi de olmuş. görseli cs go kalitesinde olmasa da inşaat ve gemi bölümleri oldukça zevklidir. çizgi film ayarında zaman geçirmelik ideal oyunlardan tek sorunu zula altınlarının fiyatları yüksek şunu biraz indirin cepten alıyoruz kdvsi derken cep yakıyor.
  • sırf oyun arkadaşlarım ve muhabbetimiz sebebiyle terk etmediğim oyun. hele son zamlardan sonra doları bile geçtiler neredeyse ama senin de sonun yakındır antuan.