şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: zula)

tek kuruş vermeden şu an için 44 level olduğum ergenlerle mücadele oyunum. zula abisi olarak tüm ergen kardeşlerime selamlar.
  • yerli counter. deneme amaçlı indirip oynadım ve counter'dan daha başarılı bulmuştum. grafikleri daha güzeldi. özellikle üsküdar haritası en sevdiğimdi.
  • steam tekmeyi vurmuştur bu dolandırıcı kekoların götlerine.
  • steam'de görüp kahkaha attığım oyundu. "bu devrin veletleri bile yemez bu oyunu amk bu ne" demiştim. meğer sandığımdan çok daha fazla gerizekalı varmış.
  • cayır cayır hile yapılabilmesi, hile yapanın oyundan atılmaması, para basıp item alanın oyunda efsaneleşmesi, para basmayan ve hile kullanmayanların bu sebeple illallah etmesi, oyuncuların destek ekibine ulaşıp destek ekibinin verdiği geçiştirmelik cevaba "konu kilit" olduğu için geri dönememesi ve en sonunda zula ekibinin steam'de "olumlu görüş bildirip oyuncu rumuzunuzu yazın ve size hediye verelim" demesi, oyunun steam'den uçurulup kötü itibar kazanmasını sağlamıştır.

bu son mesele de reddit'te ifşa oluyor. okuyacak olan varsa link:
    https://www.reddit.com/…la_against_the_steam_rules/

edit: yaklaşık 2 saattir can sıkıntısından bunu oynuyorum. son yarım saatte paralı oyuncuları bıçakla doğradığım için yine oyundan atıldım. artık bunu internet bağlantısından kaynaklı bir sorun olarak gösteremezler çünü "kick" sistemiyle atıldığım açık ve net. kendilerine başarılar dileyip bu saçma sapan oyunu sildim.
  • (bkz: elma meyvesi)