• romanın ismi kıyamet çiçeği değil de arkadaşımın hikayesi olsa tadından yenmezmiş.
  • bir söyleşisinde (kendisiyle söyleşi bile yapmışlar evet) şöyle demiş:

"-şimdilerde ne işle meşgulsün, neler yapıyorsun?

-şimdilerde dördüncü kitabımı yazıyorum. ayrıca londra'da dil eğitimi alıyorum. şahane yeni projeler üretiyor ve bir an önce hayata sunmak için sabırsızlanıyorum."

yeni projeler adı altında 4. kitabı olarak sabahattin ali'nin kürk mantolu madonna kitabını çalmasını bekliyorum.
  • aklıma volkan sütçüoğlu'nun yazdığı çalıntı kitabı getirmiş hadise.
    (bkz: yaz diyeti imp. aşk ve gururun karagöz oyunları)
    o zamanlar yalnızca romanın adından ve yazılma şeklinden ötürü değil, biraz da "nasıl olsa böyle bir şey gerçek hayatta olamaz." diye gülmüştük.
    şimdi görüyoruz ki gerçek olabiliyormuş ve bu sefer güldürmedi.
  • caldiktan sonra "allah" demesi sasirtmamistir.
  • 29 tane harf var kaç farklı kitap yazılabilir ki
  • tek ilham kaynağı allah'mış.
    (bkz: töbe töbe)
  • yeni bir şey değil ayrıca ünlü ve çok satan yazarlarda bunu yapıyorlar. misal mi? (bkz: canan tan). kelepçe isimli bir roman karaladı uzun sürelerde çok satanlarda kaldı roman.
    mesut demirbilek isimli bir eksi cinayet büro amiri var kendisi 20-30 senelik hayatında tanık olduğu cinayetleri 2 kitapta deneysel bir şekilde soru cevap ile kaleme aldı. çokta hoş bir kitap bu arada cinayet, polisiye meraklılarına tavsiyemdir. büyük yazar düşünür harika insan! canan tan bu kitaptaki kadınlar ile alakalı cinayetleri almış, isimleri değiştirmiş birde kadınlar işledikleri cinayetlerde haksız ise ona bir iki rötüş atıp yayınladı. birde çok affedersiniz taşşak geçer gibi tek bir cümle ile mesut demirbilek'e teşekkürler yazmış kitabın içine.
  • çok satanlara giremeden enselenmiş olması üzücü.

çok satanlara girebilseydi acayip komik olurdu. şu an trajik.
  • daha dün metin külünk rte'yi hz. muhammed'le bir tutarak yalakalığa farklı bir soluk getirmişti, ötesi olmaz diyordu muhtemelen fakat hanımkız livaneli'yi allah yerine koyarak çıtayı arş-ı âlâ'ya yükseltmiş. külünk üzgün, livaneli şaşkın, nurşen yeterince allah ve şükür derse mahkemenin "livaneli kızın kitabını çalmış asıl" kararına hükmedebileceği konusunda umutlu.
  • hırsızlıktır. net.

internet ortamında forumlardan forumlara kopyala yapıştır yöntemiyle bilgi aktarmak gibi bir şey sanmış heralde kitap yazmayı.
hesabın var mı? giriş yap