aynı isimde "zümrüdüanka" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün
  • fox tv de muhtemelen 2020 yılında yayınlanacak dizi.

pastelfilm'in fox için hazırladığı zümrüdüanka dizisinde alp navruz serhat, ceren yılmaz "zümrüt" karakterlerine hayat verecek.

çekimleri kapadokya'da süren dizinin senaryosunu can sinan yazmış
    yönetmeni ise cemal şan.
  • yeni dizi. tutması zor gibi duruyor.
  • büyük ihtimalle ömrü ferhat ile şirin'den bile kısa olacak olan yeni fox dizisi. sadece tanıtımlarındaki korkunç oyunculuk ve dandiklik bile insanı irrite etmeye yetiyor. hele bir tanıtımı var, ağlayan bir kadın avuavuaavuavuaavua diye bir şeyler diyor, ne dediği bile anlaşılmıyor, kulakları kesip atmak istediğinizle kalıyorsunuz. eski ağa dizileri ile klasik "aşık olduğu adam öldü sandığı için şartların zorlamasıyla başkasıyla evlenen kadın" ve biricik aşkitosunun ölümden geri dönmesiyle yaşadıkları dram zamazingosunun harmanlanıp iyice vıcık vıcık, iyice arabesk bir halde sunumu gibi duruyor.
  • mükemmel kaliteli bir dizi olacağını afişinden anlayabilirsiniz
  • süleyman soylu 'nun oynadığı foxtv'de yayınlanan dizidir.
  • dizinin ilk sahnesinde deep turkish web müziği çalıyor aq
  • yemeğimi yedirtmedi bu dizi. oturdum bi yere çorba içeyim diye tvde bu açık. abicim bu ne bağırış çağırış nefret. o ona bağırıyor bu buna bağırıyor. kafam sikildi yeminle.
  • türk dizileriyle dalga geçme amaçlı çekildiğini düşündüğüm dizi.
  • annemlerle biraz vakit geçireyim diye oturma odasına geldim, bağrış çağrıştan duramadım. televizyonda bu dizi var. sürekli bağırıyorlar, oyunculuklar desen yedinci sınıf. bir de başroldeki kız sürekli elbiseyle dolaşıyor ona dikkat ettim. ürgüp’te kara kış , ablanın yanındakiler kabanlı bu abla sürekli elbise üzerine ince hırka. fox yerine kanal7 de yayınlanması gereken dizi, üçüncü bölümü görmez.
  • bir adet süleyman soylu içeren dizi..