şükela:  tümü | bugün
  • dokuz eylül üniversitesi işletme fakültesinde calculus, statistics, econometrics, ve financial data analysis hocası. dersin içinde de dışında da çok iyi bir hocadır. dersleri ne kadar zor da olsa bir dallamalık yapmadığınız sürece kalmazsınız. dersine gitmezseniz farkeder bu arada. özetle iyidir, bilgilidir, öğrencisiyle ders içi dışı ilgilidir, e daha ne olsun zaten.
  • bir akademisyen.

yakin tarihte basindan talihsiz bir olay geçmiştir. iyilik yapip denize atmistir ama ben atamadim. olay şöyle cereyan ediyor:

gece gec saatte corba icmeye giderken egitim fakultesinin oradaki ara sokaklardan birinde ciglik sesleri duyup aracindan iniyor. kafayi bulmus 5 tane şerefsizin bir kizi kıstırıp tecavüz etmeye çalıştığını görüyor. kendi imkanlariyla olaya müdahale edip olasi bir tecavüz vakasının önüne geciyor ve bu sirada saldirganlardan biri tarafindan usturayla yaralaniyor.

olayin ustunden belli bir zaman gecmis durumda ancak dokuz eylül isletme fakültesinde turunculu günlerin yaşandığı su siralarda erdost hocadan hic bahsedilmemis olmasi acikcasi biraz haksizlik.
    isbu entry hocamiza olan minnetimizin bir nişanesidir.

eco1'e selam ve saygı ile...*
  • dokuz eylül üniversitesinin calculus hocalarından biridir. çok ilginç bir hayatı olmakla birlikte ilginç bir kafaya sahip adam. ilginç kafa derken kötü anlamda değil tabii ki...

candır, ciğerdir. derslerinde çok bir şey anlamasam da çalıştığını fark edip sınav sonuçlarını ona göre verir yani sınavları çok takmaz amacı öğretmektir.

başından geçen talihsiz bir olay mıdır değil midir bilinmez çünkü yaralansa da sonuçta bir kızın hayatını kurtarmış.

sen nasıl bir kralsın ?