şükela:  tümü | bugün
 • dokuz eylül üniversitesi işletme fakültesinde calculus, statistics, econometrics, ve financial data analysis hocası. dersin içinde de dışında da çok iyi bir hocadır. dersleri ne kadar zor da olsa bir dallamalık yapmadığınız sürece kalmazsınız. dersine gitmezseniz farkeder bu arada. özetle iyidir, bilgilidir, öğrencisiyle ders içi dışı ilgilidir, e daha ne olsun zaten.
 • bir akademisyen.

  yakin tarihte basindan talihsiz bir olay geçmiştir. iyilik yapip denize atmistir ama ben atamadim. olay şöyle cereyan ediyor:

  gece gec saatte corba icmeye giderken egitim fakultesinin oradaki ara sokaklardan birinde ciglik sesleri duyup aracindan iniyor. kafayi bulmus 5 tane şerefsizin bir kizi kıstırıp tecavüz etmeye çalıştığını görüyor. kendi imkanlariyla olaya müdahale edip olasi bir tecavüz vakasının önüne geciyor ve bu sirada saldirganlardan biri tarafindan usturayla yaralaniyor.

  olayin ustunden belli bir zaman gecmis durumda ancak dokuz eylül isletme fakültesinde turunculu günlerin yaşandığı su siralarda erdost hocadan hic bahsedilmemis olmasi acikcasi biraz haksizlik.
  isbu entry hocamiza olan minnetimizin bir nişanesidir.

  eco1'e selam ve saygı ile...*
 • 9 eylül üniversitesi işletme fakültesinde görevli bir akademisyen.konuşurken aksamalar yaşar ve sanırım bu aksamalar uykusuzluğun getirdiği yan etkilerden dolayıdır. dersi sıkı takip gerekir yoksa çuvallamanız işten bile değildir.

  üstteki girdi de bahsedilen olay fakültede pek duyulmamış ve bahsi geçmemiştir hatta tam tersi aldığı yaralardan dolayı bar kavgasına karıştığı dedikodusu çıkmıştır. bu dedikodunun çıkmasının bir sebebi de imajının bu türlü bir aksiyona maalesef uygun olmasıdır.

  kısaca dersinde serttir ama dışarıda muhabbet ederken gayet makul ve babacan bir havası vardır.