şükela:  tümü | bugün
  • milan'ın içinde bulunduğu durumu özetler niteliktedir kendisi.

fransa maçı öncesindeki basın toplantısında iki kelimeyi bir araya getirip, eli yüzü düzgün cümle kuramadığı gibi, izlanda maçında da eli yüzü düzgün oyun kuramamıştır.

gerçekten vasat bir oyuncu. bi de galatasarayıma gelecek haberleri görmüyor muyum çıldırıyorum. evlerden ırak.
  • izlanda maçında,takımdaki onca yıldız arasında sönük kalan futbolcu.mesela bir ozan tufan bir dorukhan,ne bileyim bir hasan ali,irfan ,bunların yanında ne işi var bu adamın.
    takımın bütün ahengini bozdu.takım makine dişlisi gibi paslaşırken top ona bir geliyor hooop taca hooop auta.
  • belhanda için aktif on numaralar içinde en kötüsü dediğim için kendisinden özür dilerim. hakan'ı izlemeden yorum yapmışım...
  • yıllardır izlerim kendisini, frikik dışında başarılı bir yönünü göremedim.

10 numarasın sen aga, hiç değilse ince pas at. dün son anlarda araya atmaya çalıştığı bir pozisyon vardı, tehlikeli olurdu araya düzgün bıraksa. yok, adamda pas yeteneği 6/20 falan fm tabiriyle.

yıllar önce dortmund'a orta sahadan attığı ölü yaprak vuruşunun ekmeğini yiyor sanırsam.
  • bu adamı milli takımda kanat oynatmayanı hoca yapmıyorlar sanırım. milli takımın başına klopp gelsin o da gider hakan'ı kanada koyar. neden yani anlamaya çalışıyorum, kanat oyuncusu yok mu da bu adam inatla senelerdir milli takımda kanatta oynatılıyor. iyi oyuncudur kötü oyuncudur bunu tartışmıyorum. benim asla ve asla anlayamadığım olay forvet arkası olan bir oyuncu neden kanatta oynatılır, aşırı takılmış durumdayım bu olaya.
  • dün maçın son yarım saatini izledim. 3-4 defa kritik arapası denemesini beceremedi, açtığı ortalar ya auta ya da karavana gitti. koca milan buna 10 numara verecek kadar acizse kulübün kapısına kilidi vursun. mümkünse milli formadan ve galatasarayımdan da uzak dursun.
  • 11 haziran 2019 izlanda türkiye maçı sahada bulunduğu süre boyunca, pas atmayı denemek yerine kendi başına harman dalı oynasa takıma daha çok katkı ve motivasyon sağlardı.
  • mevki olarak forvet arkası orijinli olsa da sol açığa evrilmiştir. aslında bu evrilme net kanat oyuncusundan çok soldan içe kat eden ve hücumda pas opsiyonu oluşturmaya çalışan şutör bir orta sahaya doğru kaydı. yani hakan topu önüne aldığında kanattan sıfıra inen, orta açmayı düşünen bir oyuncu olmadı. hücum ederken arkasında hep derin açıklar bıraktı. milan'da sol bek ricardo rodriguez iyi bir savunmacı olduğu için daha rahat hareket etti saha içinde. ayrıca ihtiyaç olursa orta sahanın her bölgesinde oynayabilir. ama hakan çalhanoğlu bir maçı tek başına domine edebilecek bir yetenekte ve karakterde olmadı hiç. dün akşam oynanan izlanda maçında sahanın en kötüsü olabilir ama bir maçla dünyanın en kötü futbolcusu ilan edilmesi biraz garip geliyor.
  • bu adamın kim olduğunu bilmezdim. avrupa şampiyonası finallerinde milli takımda oynarken izlemek zorunda kaldım. milan'a transfer falan oldu, herhalde dedim ben futboldan anlamıyorum.
    artık kanaat getiriyorum ki bu kadar balon bir futbolcu olmaz.
  • milli takimda hic bir zaman iyi oynamadigi icin sasirtmamis balon. bu balon alman alt yapisi gormus ama kafa barzo kafa, kafa comar kafa olduktan sonra fayda gelmez bundan. unutun bunu atin cope gitsin. bir suru hocayi yakti simdi de senol hoca takildi buna. birak hocam bu maldiniyi seni de yakar bu. nasi bi menajeri varsa oldugunun 20 kati gosterip bunu milana filan satiyo. bravo menajere dogrusu.