• o kadar merak etmeme rağmen bir türlü gidip izlemeye muvaffak olamadığım cem yılmaz yapımıdır. piyasada dolanan dedikodulkara göre pek de beğenilmememiş diye duydum. yine de gidip izlemek en sağlıklı gözlemdir.
  • --- spoiler ---

tsubasa gibi film.

--- spoiler ---
  • gittiğime pişman olmadığım film. yarısında bırakıp çıkmadım. hakkını verip, efendi gibi izledim. hiçbir zararını da görmedim.
  • gitmeyi düşündüğüm fakat duyduğum eleştriler sonucunda gitmekten vazgeçtiğim bir cmylmz filmidir.
  • bi siki beğenmeyen sözlük yazarlarına cem yılmaz'ın kendini yarandıramadığı film.

(bkz: arkadaş bi siki de beğenin be)
  • almanya'daki gurbetçilerimizden birinin cep telefonuyla filmi yarım yamalak çekip nete vererek camrip diye paylaştığı filmdir.
  • kesinlikle çok iyi bir film değil hatta bazen sıkıcı ancak yine de vasat üstü olarak nitelendirilebilir.hazırcevaplıktan ortaya çıkan çoğu bildik ama duyduğumuzda gülümsemeye neden olan ancak filmden çıktığınız zaman aklınızda bişey kalmadığını gördüğünüz esprilerle bezeli bir film işte.vakit geçirmek için ama kesinlikle kült olabilecek yapıda bir film değil.hele benim gibi hemen arkasından ıssız adam ı seyretmişseniz ve ister istemez vay be diyip hayran kalmışsanız o film olmamış demektir.
  • artik millet ne diyecegini sasirmis bu film hakkinda.
    arkasindan issiz adam'i izlemis vay be demis peh peh peh. ustune bir de yurttas kane'i izleseydin kardes, o zaman da oeyht be derdin belki.

arkasindan da potemkin zirhlisi gelseydi.

ne yaman sacmalanmis be arkadas. ne alakasi var ulan issiz adam ile bunun?
  • galasından sonra bi delikanlı da çıkıp "çok da iyi değil be hacı" diyemediğinden, filme giderken, seçici davranan yurdum insanını hayal kırıklığına uğratmış filmdir. 4 milyar espri var, tam anlamıyla bir sinema filmi, senaryo muhteşem, efektler hollywoodu yusuflattı, bu filme bülbül öte gazlamaları neydi sorarım. bir ay sonra yüzyüze bakacağımız sinema yorumcuları, tv programcıları, filmde oynayan biraderler hiç mi eleştirecek bişey bulamadınız. cem yılmaz'ın reklam filmlerini bi kurguyla birleştirip, efekt falan attırsan sinema diye izleteceğini biliyo olmasının rahatlığından mıydı bu gazlar, yoksa, bir türk taş devrinde, bir türk uzayda , bir türk cehennemde esprileriyle büyüttüğü neslin meyvesini yeme vakti miydi bu vakit. herşey çok güzel olacaktaki oyunculuğu da izledi bu nesil, hacivat ile karagöz'deki atmosferi de gördü, kemal sunal'ı da unutmadı henüz, şener şen'i de. giden yine giderdi, hoş vakit de belki geçerdi ama naptın sen? verdin odunu, verdin odunu.. noldu peki; yandı bitti kül oldu gitti...
  • şaheser olmayan ancak eğlenceli bir film. ben çok dolu bir adamım, popüler olan şeylere zaten kılım, herkesin güldüğüne gülmem gibi takıntısı olanların gitmemesi gereken bir film. gora'dan en büyük farkı, yan rollerdeki oyuncuların daha pasif olması. sürekli cem yılmaz'ı izlemek bayabiliyor.
hesabın var mı? giriş yap