• (bkz: overrated)
  • şehir efsanesi.
    böyle şeylere inanıp, mucize beklemeyin erkeklerden. çekicen sen o ağrıyı, yapacak bişey yok.
  • siker, haberiniz olmaz.

(bkz: sinsi)
  • - bir rahat verin, sadece iki elim var.

(bkz: pazarlama sanatı)*
  • boşuna uğraşan adamdır. misal ben bir muska yazıyorum, iki üflüyorum geçiyor.

-geç bakayım evladım, soyun, muskanı göbeğine yazacağım...
  • bu yoldaşın masaj esnasında ihtiyac duyacağı teknik malzemeler; bir adet sıcak su torbası, kafi miktarda çikolata, battaniye, kahve, majezik, romantik komedi filmi.

bu malzemelerle birlikte masaj yaptığında sonuç karşı konulmaz olur diye düşünüyorum/umuyorum.
  • adet dönemi dışında foreplay olarak yapmaya kalkışınca sapık gözüyle bakılacak adamdır. böyle de nankör bir meslek bizimkisi.
  • ilaç içmeye karşı ve onun acı çekmesine dayanamadığınız bir sevdiğiniz varsa, tam olarak kasıklarına değil de karnına uygulamayı tercih edebileceğiniz eylem.

bu masaj esnasında şunları sağlamış olmanız faydanıza, onu sıcak tutacak battaniye ve sıcak su torbası. bunun dışında ayaklarına sevmese bile çorabını giydirin. daha sonra gene sevmese bile (amma uyuz oldu tablo) bitkisel çay yapın.
    ayrıca profiterol, süspangile vb. sevdiği tatlıları o istemeden alın, getirin.

geçecek mi? tabi ki hayır!

artık uzakta olsanız bile telefonda sizin adet dönemi ilginizi bekleyecek bir sevdiğiniz var.

ama adı üstünde, o size çocuk gibi şımarıklıklar yapsada siz onu seviyorsunuz. ayrıca çok tatlı oluyor, kabul et.
  • karşılığını bekler, hakkı.
  • üstünü örtün dayayın ağrı kesiciyi. böyle bi adam olursanız iki ay sonra beklentileri karşılayamazsınız.
hesabın var mı? giriş yap