• bahsedilenlerin aksine iyi bir potansiyeli olduğunu düşündüğüm ancak doğru rolleri seçemediğine inandığım kişidir. örneğin; tanrıverdi rolünde gayet başarılıydı ancak jet sosyete dizisinde vasatın altında kaldı. ölümlü dünya filminde ise düz bir karakterdeydi yani öyle salvolar atabileceği bir karakter oynamadı. oynadığı karakterler genelde tekdüze olduğu için potansiyelini göremediğimizi düşünüyorum. bunun bir diğer kadın oyuncu versiyonu için ise şebnem bozoklu örneğini verebiliriz.
  • şu ana kadarki en/tek başarılı işinin yalan dünya dizisindeki emir danışman karakteri olduğunu düşündüğüm oyuncu.

karakterin kendisi uyuz bir tip olsa da hayatımızın içerisinde sık sık rastlanan o tipitipleri gayet başarılı yansıtıyordu. (bkz: aaaa serin)
  • hiç bir “ünlü”ye kendimi yakın hissetmedim, hayran/fan falan olmayı da tamamen salaklık olarak görüyorum ama sarp’ı bi seviyorum ya hu. abim gibi sanki bu adam. hatta dün gece rüyama girdi. muhtemelen sokağa çıkma yasağı sırasında evde, fonda sürekli yalan dünya döndüğü içindir ama ne bileyim, enteresan.
  • (bkz: overrated)
  • sarp apak - aşkınla yandım adamı hep bu şarkıyla hatırlıyorum onun dışında ne iş yaptığı hakkında bir fikrim yok. güzel şarkıydı ama. papucumun rockcısı, bak tanrıverdi seni yıpratırım sana taktım.
  • twitter'da takip edilmesi gereken ünlü . twit atmaz. gündem veya ince mizah ile ilgili ne varsa beğeni atar.
  • bu adamı çok yüzeysel ve samimiyetsiz bulurdum ama adam asırlardır aynı tonda olmayı başarınca artık yüzeysel ve istikrarlı olduğunu düşünüyorum, kim bilir belki yarın derin ve istikrarlı olduğunu düşünürüm.
  • emir danışman bence en başarılı karakteriydi. ben hala açar izlerim. gülse birsel dizileri ile de kısıtlı kalmamış ve sürekli ekranlarda iş yapmış adama silik demek de yersiz olmuş.
  • ölümlü dünya'nın açık ara en vasat oyuncusu.
  • konuk olduğu otm bölümlerine çok güldüğüm kişi. çoğu entryde de bahsedildiği gibi harikalar yaratmadığı halde neden tercih ediliyor bilmiyorum belki de potansiyelini henüz gösterecek roller bulamadı. sevdiğimiz bir yengomuzdur.
hesabın var mı? giriş yap