• bugün kendisiyle karşılaştırıldığım kadın.
    yakın bi erkek arkadaşımın eski sevgilisiyle beni kıyasladığı rutin sohbetimizde ''o yılan gibi bakardı, sen ne istediğini biliyosun ben de ne istediğimi biliyorum der gibi bakardı gözlerime'' dedi, ''ulan ben bunun neresindeyim? beni niye karıştırıyosun'' dedim, ''işte bu yüzden'' dedi, ''sen salak bi kedi gibi bakıyosun'' dedi :( moraller bozuk, yürekler dağlı....

evlenilecek kız geyiği gerçek mi lan acaba temalı edit :) : yakın bi erkek arkadaşımdı ya o, şimdi sevgilim ve sanırım evleniyoruz :))
  • hem farkında hem de kontrol edebiliyorsa bu gücünü; savununuz beyler..

kontrollü diyorum, çünkü kontrol edilemeyen bu farkındalık, spontane gelişen bir hayat içinde eriyip gider; ilk elde etmek istenilen adama sahip olunur ve o birliktelik içinde çoğu zaman o güç unutulur maalesef.

oysa, çok eğlenceli vakitler de geçirilebilir; bir telefonla kapının ziline basmak için amade bekleyen birileri ya da tatlı bir söze, minik bir gülümsemeye hayatının merkezine oturabileceğin birileri olabilir.

ama ne olursa olsun, bir birliktelik söz konusu olsa bile bu farkındalık kaybolmamalı.

evet, kadınlar çok tehlikeli olabilir.
  • kalbine dokunabilen erkekten daha tehlikeli değildir. aşık oldu mu sıçar. açıkçası bu figürden hayatım boyunca hep süper haz duymuşumdur lakin bir şekilde sıçıyorlar, er ya da geç.
  • şuh kadındır.
  • şu kadındır.
  • facebook'a yan dönmüş öpücük verirken fotoğraf koyar.
  • seksen üçlüdür, sekste güçlüdür.
  • ozguveni kiskandirir...
  • taniyordum boyle bir kadini. bir gun birlikte hd iskendere gittik bununla. ben, rica etsem et piskin olabilir mi? dedim. o, piskin istiyoyum ammaaa! dedi agzini yaya yaya. sonuc olarak ona nar gibi kizarmis et geldi. bana geleni hala bahcede besliyorum. kiyamiyorum kesmeye.
    her istedigini elde edebilen kadin.
hesabın var mı? giriş yap