• 3 günde bir çaldığı şarkılar hakkında "şöyle muhteşem böyle muhteşem, içimi kabarttı, depresyon hırkamı giydirtti" şeklinde yorum yapılmazsa sözlük patlayacakmış.*
  • sesinin gideri var.
  • canlı yayında owencan hayranı olduğunu ilan eden kaliteli dj.
  • başak burcu kadını yazısıyla beni benden alan yazar. resmen kendimi okudum! pes diyor saygılarımı iletiyorum efendim...
  • kısa aralıklarla en çok sinirlendiğim kadınlardan biri bu. bazen öyle bi oluyo ki şeytan diyor tut saçından git ara bul getir yani ama şu var sizin derdinize sizden fazla ağlayıp üzülüp sizi deli divaneye çevirttirtebilir. potansiyel var. ha bu huyuna ayrıca uyuz olmuyo muyum, kralını oluyorum.
    sonracıma kısa aralıklarla insanın canını muhakkak bişey istetiyor. zaten doğuştan aşermeyle doğmuş biriyseniz misal hafta boyunca dediği aklınızda kalıyor böyle.
    kısa aralıklarla mutlu oluyor kendi hayatında. o arayı uzatalım. bu işe yukarda kim bakıyosa artık rüşvet mi olur, ne olursa ayarlamak lazım bişeyler. böyle olmaz yani.
    ayrıca kendimden sonra tanıdığım üçüncü en başak burcu kadındır. hayır insan başak burcu olabilir ama gömlek gibi üzerine giyiyosa başaklığı, ya oturun sevin o kadını adam gibi, ya da baştan oturmayın aynı masaya. efendi olun canını yiyin. öyledir bu.
  • jefferson airplane ile beni işyerinde tam uyuklamak üzereyken uçuşa geçirmiş, hiperaktiviteme katkı sağlamış dj.
  • sourberry zirvesindeki turuncu kafalı dici. gerçi dicey kabininde tavşan gibi zıplayan biriydi. öyle hem işitsel hem de görsel olarak eğlendirdi bizi.
  • her program yaptığında sesiyle ilgili bi şeyler yazıcam, hiç kasmicam kendimi:/
  • üst üste başına gelen kötü olaylar sonucu içine kapanmayı tercih etmiş, kimseyle konuşmayan, güneş yüzü görmeyen, hayata küsmüş kişi. bu kadar da olmaz diyor şimdilerde. bir de haykırıyor olur olmadık hayat yorulmaz mısın diye.
  • gözyaşları dindi sansa da, anlık gülümsemelere kansa da, aslında hala içinin çok derinlerde bir yerlerde acıdığını anlayan, kapanması sandığından da uzun sürecek yaralara sahip olan, çocuk gözleri artık parlamayan ufaklık....
hesabın var mı? giriş yap