• eğer siz de gay değilseniz çokta takmamanız gereken durumdur. zira gay tespitini yaptıktan sonra ne yapmayı planlıyor olabilirsiniz ki? en fazla dalga geçip "ibneye bak nasılda konuşuyor" diyebilirsiniz. yani siz de gay değilseniz bu tespit sadece dedikodu yapmanıza yarar. başkada bi sike yaramaz.

ha bu arada öyle tipine bakıp anlamaya çalışmanıza gerek yoktur. eğer ilgileniyorsanız biraz sohbet edersiniz. kimi eşcinseller bunu söylemekten çekinmez. ama kıyafetten tavırlardan bu tespiti yapmaya çalışmayın çünkü insanların cinsel tercihleri suratlarına yansımıyor. yani kimileri sert sever. adam 1.50 boyundadır partnerini duvardan duvara vuruyordur fakat sokakta görseniz "tıfıla bak yeaa" dersiniz taşak geçersiniz adamla. bu işler belli olmaz. tipten anlaşılmaz böyle şeyler. marjinalleri es geçiyorum.

bırakın birinin eşcinsel olup olmadığını anlama yollarını. işinize bakın. yok eşcinselseniz yazacaksanız karşı tarafa vardır elbet bu işin bir adabı. şimdi dağılın hadi.
  • yakışıklı olmalarından anlayabiliriz.

(bkz: neil patrick harris)
    (bkz: jim parsons)

(bkz: all the handsome men are gay)
  • en kısa yoldan yatma teklif etmek.
  • sikin!

bir daha isterse gaydir. asdfgşasdsafdş!
  • tırnaklarına bakmasını isteyin. parmaklarını kırıp avuç içi yüzüne dönecek şekilde bakıyorsa straight
    parmaklarını gerip elinin dışı yüzüne bakacak şekilde bakıyorsa bottom.

aktifleri ve biseksüelleri anlama yollarını da başkaları açıklasın biz de bilelim, yok mu böyle genel geçer bişiler?

edit: aha buldum: ben her seferinde farklı bakıyorum, biseksüelim zaten. spontane. aktifler kaldı.
  • bir kadından daha çirkef davranışlar sergiliyorsa kesin gaydir.
  • herif ortamda çok baskın, yakışıklı, düzgün fizikli ve kız arkadaşınız bu durumdan rahatsız olduğunuzun farkıdaysa, bir daha görüşmesini istemeyeceğinizi hissettiyse falan, anlamaya gerek kalmaz zaten. o ilk fırsatta söyler.

- batu mu ? batu'yu mu kıskandın sen... ehe ehe alemsin aşkım ya.
    +niye ki !?
    - e gay o. kaç kere aynı yatakta yattık... hiiç. (anlatımı kuvvetlendırmenin olmazsa olmazı)
    + ...
  • sonuç verdiğinde neden arkayı bile dönmeden kaçmayı gerektirdiğini anlayamadığım yollar. zaten bütün gay ahalisi de seni bekliyordu.. eminim bu başlıkta birçok kez verilmiştir bu bkz. ama yine de:

(bkz: kendini gay magnet sanan tipsiz türk erkeği)
  • bir eliyle götünü parmaklayıp diğer eliyle memelerini sıvazlıyor ve diğer elinin parmağıyla size gel diye işaret ediyorsa kesin gaydir. yani neymiş efendim? üç tane eli varsa kesin gay. üç tane memesi varsa marslı zaten.
  • 2 dakkada anlaşılabilecek durumdur..
hesabın var mı? giriş yap