aynı isimde "gibi" başlığı da var
18133 entry daha
  • ilk izlediğimde ilkkan saniyeler içinde ceket giyip geldi sanmıştım meğer adam komple üstünü değiştirmiş ahahahah
  • hiç bölüm ayırmadım ama 5*8 benim favorim oldu.

şadan efsane izleyin.
  • 5x8 bölümü baya iyiydi. 8 / 10 puanı var.

--- spoiler ---

yılmazın bölüm içerisinde söylediği " soru soran geveze en kötüsüdür" lafını, credit sahnesinde gelen eleman hem gevezeliği hem soru sormasıyla tamamladı. en son yılmazın "siktir git" demesi, herkesin içini rahatlatmıştır muhtemelen

--- spoiler ---
  • şadan'ın kızları bana lisede arkadaşlarla yaşadığımız bir anı hatırlattı. sarışın, esmer ve kızıl. güzelliğin de bir sınırı var tabii.
  • şadan bölümü gerçekten çok güzel olmuş. benim de çalıştığım iş yerinde bir mal var tam da şadan bey gibi geveze biri. tuvalete gideceğim diyorum adam beni tuvalete kadar takip edip konuşmaya devam ediyor. keşke ben de onu şile ormanlarına bıraksam .
  • olm son bölüm muhteşem lan, favori npc'im şadan oldu dizideki. ve size yemin ediyorum ben bu şadan'dan birkaç tane tanıyorum, bizzat tanıyorum.

arkadaşın kayınpederi bu şekilde, bir süre sonra sadece sessiz şekilde durup ne zaman susacak acaba diyerek bekliyorsunuz çaresizce. ayrıca bu ülkede bir am uğruna erkeklerin nelere katlandığını da görebilirsiniz.

--- spoiler ---

asldaskljdaskjdbnasjk

şadan'ı, leoparın yanına bıraktılar. sonuç olarak yendi.
    --- spoiler ---
  • çalıştığım yerde şadan abi gibi biri var adı muzaffer hatta dizi ekibinin onu tanıyıp bölümü yazdığını düşünüyorum ama bunu kanıtlayamam kendisi hapis yatıp erken çıkmış bu duruma kendi bile anlam verememis ve suçu da cinayet

bi nobetimde kuru otlar üstüne yi izledim ve ben filmi izlediğim süre boyunca o karşımda konuştu bizimki soru soran versiyon soru sonları hep " ama öyle değil mi stark bey" şeklinde ,verdiğim cevapta hep aynı "evet muzaffer abi aynen öyle "

ben bu durumu hiç dinlemeyerek savusturuyorum hatta eğer canımı sıkan biri olursa muzaffer abiyi salıyorum üstüne geçenlerde birine kızdım bu kisi de turkcellden vodafone a geçmiş 1 haftadır vodafone diye diye beynini yedi çocuğun aksamları işten ciktiktan sonra bile arayıp
    darliyormuş çocuğu çocuk dün memleketine becayiş araştırıyordu
    kuruma gelen müfettiş şans eseri bu abiye denk geldi eksiklerimiz de var ama yarım saatlik muzaffer seansından sonra adam boş gozlerle boşluğa bakarak gitti
    geçen akşam bana mesaj attı karıyı da bıktırmış galiba
    görsel

şadan abi türevleri herkesin kaldırabileceği bi form değil
  • sadan benim bile başımı ağrıttı gerçekten. bu kadar gerçekçi bir karakter olamaz. sadan gerçek hayatta da böyle olabilir
  • beşinci sezon şahane gidiyor. hala kahır en sevdiğim bölüm ama şadan da güzel çıktı.
  • 5. sezondan iki üç bölüm izlediğim ancak burada övüldüğünün aksine ilk sezonun kalitesini göremediğim dizi.
    güldürmüyor artık.
131 entry daha
hesabın var mı? giriş yap