• bugün şehirfırsatı ile 5 saatlik fotoğraf ile tanışma eğitimi güzel bir indirimle 50 lira olarak belirtilmiş.

kendisi hakkında "profesyonel reklam fotoğrafçısı ve fotoğrafçılık eğitmeni" tanımı yapılmış. atolyesi beyoğlu'nda.
  • başlığı gördüğümde galatasarayın forvetlerinden ortaya karışık yapmışlar zannettim.

fotoğraf erbabıymış kendisi. saygılar.
  • tanıdığım en naif adamlardan biri. bir o kadar da sabırlı. defalarca sorduğunuz soruya aynı nezaketle ve şevkle cevap veriyor. fotoğraf atölyesine katılmam son bikaç yılda yaptığım en iyi şeydi sanırım.
    şöyle bir sitesi var;
    http://burakbulut.info/

demin passion kategorisinde bir kadın fotoğrafına rastladım, yarım saattir o ne biçim şeymiş diye bakıyorum. +18ler inceleyebilir.
  • 10 haziran - 19 haziran 2013 tarihleri arasında beyoğlu belediyesi gençlik merkezi'nde, kursiyerlerinin çalışmalarından oluşan (bkz: beyoğlunun renkleri fotoğraf sergisi) gezilip görülebilecek olan fotoğraf üstadı. sergi hakkında bilgi için facebook sayfası ve burakbulut.net
  • muhtelif kurslarına katılıp sayesinde çok şey öğrendiğim değerli hocam. arada fotoğraf gezileride düzenler, gezileri pek keyifli geçer ayrıca profesyonel modeller ile çalışılan stüdyo fotoğrafçılığı ve dış çekim fotoğrafçılığı kursu mutlaka tecrübe edilmesi gereken bir deneyimdir.
  • şiiri, şairi sever, sevdirir.
  • balıkesir fen lisesi mezunudur kendisi. klasik bir kariyer izlemek yerine, hayattan ne istediğini düşünüp, kalbinin sesini dinleyip, üniversiteden ayrılmış ve fotoğrafçılığa adım atmıştır. iyi de yapmıştır.
  • tanımıyor olmama rağmen görsem sarılacağım, bir gün yolumun kesişmesini temenni ettiğim adamlardan biri. 'başarısız' şair, güzide fotoğrafçı.

"benim en iyi olduğum şey kaçmak. kavgadan, gürültüden, huzursuzluktan iyi kaçarım"
  • özellikle nü fotoğraf çalışmaları takip edilesi başarılı fotoğrafçı. ayrıca iyi bir anlatıcı olduğu için atölyesinde verdiği kursları takip etmekte yarar var. ürün fotoğrafçılığı ve tepe flaş kurslarına gittim ve fazlasıyla memnun kaldım.
hesabın var mı? giriş yap