• 2023 bafta ödül töreninde, kendisinin talebi doğrultusunda ünlü oyuncular mavi kurdele takarak depremde hayatını kaybeden ve evlerinden olan insanlara dikkat çekerek destek mesajı vermiş oldular.

sırf bu bile sevilmesi için yeterli olan, içi de dışı gibi güzel bir aktris. *
  • kendisi hakkında debe'ye giren entrinin yanlış bilgi içerdiği ufak bir internet araştırmasıyla belirlenebilen yaşayan tek tanrıça.
    internette bafta'da mavi kurdele takan ünlüleri görünce internete bafta blue yazmak yetti, bak kurdele ribbon demek ama bunu bile bilmeye gerek yok, blue yaz, bafta yaz cevap çıkıyor.
    söz konusu mavi kurdelalar uzerinde "with refugees" yazıyor, aşağıda verdiğim linkte de geçtiği uzere söz konusu kurdeleler dünya üzerinde yer değiştiren göçmen ve mültecilere dikkat çekmek üzere ünlülerce takılmış. yani depremle falan alakası yok, uzerimize alınmayalım.

link: https://www.glamourmagazine.co.uk/…bbons-bafta-2023
  • kadın soylu elf oynamak için doğmuş. demişler ki beyler film çekcez ama soylu elf lazım. hemen bunun annesini babasını aramışlar çocuk yapın diye. bunlar tabi 60ların sonunda oluyor. taa o zamandan hesaplamışlar. ama değmiş.
  • bir vakitler okulumuzdaki sinema festivaline gelen ilahi guzellik. 1.5 metreden gorunce e$ekten du$mu$ karpuza dondum, bana "ne kadar cekicisin" der gibi bakti. artik onun icin ya$iyorum, canimin ici.(bkz: oyle bir ucgen istiyorum ki dort kosesi olsun)
  • kendisi sadece bir doğa harikası olarak kalmayıp, şiir severliğiyle de göz doldurmakta.

“the mild summer night.
    music from the bar.
    i want to flee into my insides.
    i feel the merciful drug
    moving into my veins.
    going, going,
    because that snake knows
    my darkest corners best.
    it's the one thing
    that embraces me from inside.
    at last i'm calm.”

(bkz: in the coastal town)

(bkz: kirmen uribe)

ps: tar hakkında vereceği röportajdan önce bu şiirin okunmasını istemiş. oh! carol.
  • bence elbisesi fotograf cercevesi gibi, hic begenmedim ben. ortasina fotograf yabistirasim geldi...
  • meselesi güzellik değil bu kadının. çekiciliği hem narin hem güçlü bir el gibi. kadınsılığı tartışılmazken insancıl ve düşünceli bakışları var.
  • üniversite okurken 1 yıl ara verip dünyayı gezmiş yılgın/çılgın insan. istanbul'da çatısı akan bi yerde bir gün geçirmiş.

(bkz: ordan burdan görüp enty girmek)
  • bir avrupa ülkesinin kraliçesi veya devlet başkanı olmalıymış çok yazık olmuş. :( şu kadındaki zarafet ve asillik başka türlü taşınamaz çünkü. çok seviyorum.
  • dünyanın en güzel kadını.
hesabın var mı? giriş yap