• "simarik insan civik boka benzer." vecizesinin sahibi, asiri zeki fakat ogretme ozurlu fizik ogretmeni. okul karma olmadan once anlattigi belden asagi fikralar ve kullandigi kufurler, kizlarin gelmesinden sonra azalsa da en fazla kufur eden en geyik hocadir.

ogrenciler -hocam sizi karakoy'de gormusler agehageahge*
    cumhur hoca -hanginizin anasi gormus*
  • cumhur hoca: lan oğlum bu saçların hali ne? sanatçı mısın sen pezevenk? entel misin ibne misin nesin?
    cayk : ... khh..ıımmm...ımmfff...
    sınıftan bir numune : evet hocam ehuehuauekekekkk...
    cumhur hoca: sen sus kafana osururum!

şeklinde bodoslama girişen, süper zeki fakat başka gezegenden yayın yapan fizik üstadı. azı dişleri kesici ön dişlerinin yerindedir ve hiç yatmayan bir tutam saçı vardır ki hep kuzeyi gösterdiği rivayet edilir. beni "çöpesiyen" diye çağıran muhterem.
  • hocalığı bıraksa çok rahat bir cem yılmaz,ata demirer olabilecek neşe kaynağıdır.kabataştaki en zeki,bilgili takdire şayan süper biridir.adına web siteleri yapılmalı fan külüpler kurulmadır kanımca.lise sondan aklımda kalan bir diyaloğu vermeden geçemiycem :
    -cumhur hoca karşıdan gelmektedir,çok düşünceli bir tavır içinde yaklaşırken
    eleman:hocam sizin garaj açık kalmış
    cumhur h:içindeki jaguarı gördünmü?
  • daha ilk dersimizde yercekimi ivmesinin yönünü sorduğunda verilen cevapları beyenmeyip "60 yaşınızda sikinizin gösterdiği yön ve doğrultudur" lafıyla tüm sınıfı dumura uğratan, 10 numaralı formayı giyen futbolcuların hepsine ibne diyen ve asla unutlmayacak olan fizik öğretmenidir.
  • sandalyeye ters oturtma tehditini bana da savurmustur.
    ayrica gecen sene bir arkadasimizi agirlik merkezini bulmakla tehdit etmisti.
  • kabataş erkek lisesinin efsanevi fizik hocasıdır.
  • lise 1 boyunca solist olduğumu öğrenemeyen, lise 2ye geçip tm seçtikten ve fizik dersinden kurtulduktan sonra da beni her gördüğünde "oooo müzisyen naber senin fenin çok iyiydi neden tm seçtin" diyerek içimden hiyaaaaa dememe neden olan geçen seneki fizik hocam.

ayrıca kışın eli cebinde gezenlere "boşuna arama bulamazsın"
    yazın bu eylemi gerçekleştirenlere de "ha gayret hava sıcak hemen bulursun" replikleri de meşhurdur.
  • saçları uzamış olan erkek öğrencilere 'kız sanıp parmaklayacaklar o zaman mı aklın başına gelecek' şeklinde bir ifade kullanan, deney yaparken mutluluktan havalarda uçuşan, 3t(test çözen, tost yiyen, tombala çeken) ve 3s(salyalı, sümüklü, sidikli) gibi teoremlerin sahibi, öğretim hayatında kırk yılını aşmış, kabataş erkek lisesi'nin yaşayan efsanesi.
  • bir seferinde derste sağ serçe parmağım ağzımdayken kendisinin beni görüp bakış açısı farkıyla yanılaraktan, "ne o lan g.tüne sürdüğün elini mi emiyon" minvalindeki çıkışına karşı "hocam ama o sağ elim" diyerek kendisine kısa süreliğine mavi ekran verdirmişliğim vardır. içinden pezevenk falan dediyse bilmiyorum artık.
  • -insanin agirlik merkezi gobeeedir *
    -muazzam bir deney hic bir kitapta yok!
hesabın var mı? giriş yap