• kendisiyle ilgili transfer esprisi yapanları resident evil afterlife'da zombi olarak oynatıp ciddi ciddi vuracakmış...
  • galatasaray'dan önce davranan umbrella şirketiyle süresiz kontrat imzalamıştır. forma ismi alice, numarası 10'dur. geçtiğimiz sezon belindeki çift beretta ile 280 gol atmış ulaşılması güç bir rekora imza atmıştır. antremanlarında kullandığı mankenlerin zombi olduğu rivayet edilir. takımdaki en yakın arkadaşı nemesis'in futbolu bırakmasıyla bir çöküntü yaşamış, aklını yitirmiş, tedaviye cevap vermiştir. hu ar yu diye sorduklarında defalarca may neym iz ile giriş yapmış ve 750. seferde may neym iz alis diyebilmiştir. kendisi hakkında spor basınındaki yapılan yorumlar şu şekildedir.

- milla tek seferde 7 metre sıçrayabildiği için, sabri'nin ortalarına bile çok rahatlık kafa vurabilecek bir futbolcu. hıncal the ouch!

- milla adamsa belindeki silahları indirir, bana bikini giydirir. ahmet chakra.

- şimdi top yere sekince kollektif bir uyum için defans blokuyla orta saha blokuna oooouuuwwww yapabilen biridir. ömerge üründule

- milla'nın mental konularda sıkıntıları var. sergenitality yallchın.

- milla'yı bana versinler toto ligde gol yemeden şampiyon oluruz. adı yılmaz kendi yılmaz.

- milla'ya orta yapabilsem, real madrid'te oynardım. ibrahim üzülmez ve sabrı sarıoğlu kardeşler.
  • bir an istemsiz olarak kim acaba diye hemen fm database'ini açacakken iç ses ile kısa bir dialog gerçekleşir.
    iç ses: milla jovovich
    ben: ...
    ben: ...
    ben: oouuu pardon abi.

yazıklar olsun şu 3 ayda geldiğimiz hale bak ya...
    (bkz: saniyelik salaklıklar)
  • sol frame'de görünce birşey oldu sandım, yüreğime indi allahsızlar.
  • return to the blue lagoon'dan beridir gözümüzün önünde yaşlanıyor ya, ah.
    içim dışım zombi oldu* milla'yı izleyeceğim diye.
  • sigara içtiği için çatallı seksi bir sese sahip olan, tapılası hatun kişi.
  • beşibiryerdemin beşinden biriydi. diğer dördü: liv tyler, laetitia casta, helena christensen, juliet binonche.
  • married with children'da bir bölüm fransız değişim öğrencisi yvette'i canlandırmıştı.

http://www.youtube.com/watch?v=0gckpwzl4_u
  • şimdi gördüm sinirlenince de gözü hiçbir şeyi görmüyormuş. sinirlendiğinde yanında olmamak lazım.

http://www.youtube.com/watch?v=_fwvketryvw
  • deniz akkaya'nın bir versiyonu olduğu iddiaa edilme gaflatine düşürülmüş şahsiyet.
hesabın var mı? giriş yap