• yakından gördüğüm kadarıyla tek bir çizik makyaj olmadan dünyanın en güzel yüzüne, vucuduna ve tarzına sahip olan oyunculardan birisi.
  • arada kaynayıp gidecek bu performans, oyüzden özellikle altını çizmek isterim; pek başarılı olmayan kıskanmak filminde olağanüstü bir performans göstermiştir kendileri. hollywood civarlarında yaşasaydı bir oscarı vitrinine koyardı zaar.
  • sesi metalik bir cızırtıyı andıran oyuncu.
  • civil civil gözleri var, ağladığında daha da parlayan. gel omzumda ağla diyesi geliyor insanın ya da ağlama değmez gözyaşlarına.
    nitekim oynadığı diziyi tek başına götürmektedir.
  • hem deniz çakır'a hem candan erçetin'e benzettiğim oyuncu. iyi de bir oyuncu, genelde durgun ve sakin rolleri oynuyor ama çeşit de yapabilecek yeteneğe sahip gibi gözüküyor.
  • barda, hatırla sevgili ve özellikle ermeni şivesiyle konuşmayı başardığı karayılan'da gösterişsiz ama duygularını yüzüne ve sesine yansıtmayı çok iyi beceren oyunculuğuyla ilgi çeken, güzel sesli, güzel oyuncu.
  • kendisine daha önce hayrandım ama bugün 30. istanbul kitap fuarı'nda tanıştım. bu kadar alçak gönüllü ve şirin birisi olamaz arkadaş. hiç ben ünlüyüm havalarında da değil ve gayet uykusuz çizerlerinden imza almak için sırada beklemiş insandır. kendisini görmek isteyenler çınar yayınları standına baksın. ben orada rastladım arkadaş
  • normalde kesinlikle izlemeyeceğim böyle bitmesin isimli diziyi, sırf güzelliği sayesinde koltuğa kitleyerek izleten çok hoş bayan. sanat filmlerine önyargılı bakan bana oyunculuğu ve güzelliği sayesinde sevdirtmiştir. bir de çok güzel kadın yahu, severek izliyoruz.
  • ben bu kadının neyini seviyorum cidden çözemedim ama çok sevdiğim bir kadın bu benim.

tarzını mı seviyorum, o gıcık sesini mi seviyorum, cool duruşunu mu seviyorum belli değil sözlük.
  • ses tonuna bayıldığım başarılı kadın oyuncu. fazlasıyla karizmatik ve güzel. tek bir tipin, tek bir karakter yapısının oyuncularından değil. oynadığı bütün rollere en iyi şekilde hayat veriyor. masumsa en masum, pislikse en pislik olabiliyor.
hesabın var mı? giriş yap