• chaplin ile oscara da aday olmus kisi..madde bagimliligi ve cikardigi olaylarla yillardir o rehab senin bu rehab benim dolasan, mahkemeleri de usandirmis biktirmis insan..kafasini bi temizlese daglari taslari asacagina inaniyoruz..
  • kuzenimin, bir bar çıkışı, alkollü bir sekilde kavga etmesi üzerine rehabilite edilmesi gerekliligi hasil olur. beraber alkol tedavisi gördügü, bildigin rehabilitasyon partneri olan kisi de robert downey jr'dir. hayat böyle iste; izmir'de sarhoş bir sekilde kavga edersen kantar karakolunun bitli battaniyeleriyle tanışirsin, los angeles'ta ise robert ile dertlesirsin.
  • hareket halindeyken paçalarından seks akmaktadır...
  • sting ile olan ilgili videosunun altındaki adam hem yakışıklı, hem oscarlık aktör hem de iyi bi solist konulu yorumun ardından gelen şu yorumla yarmıştır:
    " ı bet he can lick his elbow too :/ "
  • behlül'den yakışıklı.
  • jude law'la beraber çıktıkları the graham norton show'u youtube'dan izlerken hemen alttaki yoruma ciddi güldüm:

(noktasına, virgülüne dokunmadım)

robert downey jr. you are the gayest straight man ever.
  • duvarı bile baştan çıkarabilir.
  • şayet ben bir robert downey jr. olsaydım, kendimden başka birine asla aşık olamazdım; ama amme hizmeti olsun diye muhteşem soyumu mümkün olduğunca yaşatmaya çalışır, binlerce çocuk yapardım sanırım.

o değil de, lise çağındayken bizim jenerasyonun önüne, ally mcbeal'ın ayak masajı yapan süpersonik sevgilisi* olarak bu herifin atılması çok yanlış oldu. o dönemi yaşamayacaktık, böyle bir olgunun varlığını hiç bilmeyecektik. o zaman hayatımız başka yönlere gidebilirdi. ne bileyim, başkalarıyla mutlu birliktelikler kurabilirdik belki. ama olmadı, adam çıtayı çok yükseltti. iş dönüşü ayak masajı yapan robert downey jr. nasıl bir fantezidir arkadaş? sırf bunun için avukat oldum ben. yani şimdi eve gelip de ayak masajı yapan larry bulamamak nasıl bir acı, bilmem anlatabiliyor muyum? izlemeyecektik. yanlış yaptık.
  • sanırım sting'le yaptığı 120. düet falandır, ally mcbeal dizisinde dahi sting'le düeti vardır. müzisyenliği yeni değildir. epey eskidir. yeniymiş gibi muamele görmesi reisi üzer. ondan şeettim.
hesabın var mı? giriş yap