• kendisinin karması nasıl 356 (battal gazi) gibi ortalama-iyi düzeyde bir yazar seviyesinde olur pek aklım almıyor. zaten zamanın ötesi olan başlıkları nasıl bu kadar çok olabilir onu da çözemedim. bal küpü olana kadar verin olum şukela'yı, eliniz korkak alışmasın. bir gün tanımadığım bir yazarın başlığında kendimi ikinci kez yaltaklanırken bulacağım da aklıma gelmemişti doğrusu, vay be.
  • kendisini hep takimdan ayri düz kosu yaparken hayal ettigim yazar.
  • kendisini yeni keşfettim pişmanım.
  • bence, ekşi sözlük'ün gördüğü en başarılı troll'dür. aksini iddia edene kafam girsin.
    adı troll'lükle anılan dangalakların, kendisini dikkatle izlemesini salık veririm. izlemezlerse onlara da kafam girsin.
  • bir gün mutlaka yanlışlıkla başka birisinin açtığı bir başlığa entry girecek ve işte o gün elim printscreen tuşunda bekliyor olacağım.
  • sözlükteki yokluğu en çok hissedilen.
  • gece gelendir.
  • beş hececiler ve yedi cücelerden sonra gelen en önemli topluluk olan on entryciler'in bi şeysi. aslında üçün beşin lafını yapmamak lazım ama hepsi böle bunların...
  • açtığı başlığı sol frame'de görüyorsunuz. "ehehe ehe mehe" diyerek açıyorsunuz ne var ne yok diye. o başlığı açabilecek sözlük yazarlarından beklediğiniz üzere böyle komik bir açıklamalı entry umuyorsunuz. ama karşılaştığınız, açtığı absürd başlığa karşılık, o durumu son derece ciddiymiş gibi ele alarak yazılmış bir entry. ben bu ciddi entry'yi görünce daha çok gülüyorum komik olması hedeflenerek yazılmış entry'lere güldüğümden. kendisi absürd komedinin sözlükteki en iyi örneklerini vermektedir. tebrik ediyorum.

bir de kendisiyle tanışmak istiyorum ben. ayak üstü açtığı başlıklar gibi cümle kurabiliyorsa çok eğlenirim gibime geliyor.
  • batman ve bilimum süper kahraman ile kafayı bozmuş suser. buradan süper kahramanlara sesleniyorum:

-naptınız olm adama?
hesabın var mı? giriş yap