• attığı mesaja "tmm cnm glyrm" gibi bir cevap aldığında her seferinde içinden "mnkym bn snn" diyor, hiç kimse bilmiyor...
  • t9 kullanan kızdır.
  • diksiyonu da düzgündür bunun. karikatür sever. ihtiyacı olmayan şeyleri almak için almaz, alışverişte ölçülüdür. düzenli kitap okur. che guevara için "çok yakışıklı, sevgilin mi?" demez resmini tişörtünde gördüğü kıza. kendi kendine de ağırlığı vardır, sevgilisine ihtiyac duymaz her hareketi için. her sohbet ettiği erkeğe "sarkıyor yea" diye bakmaz. paris hilton`u tanımaz, tanır belki ama "yazık lan bunun anasına babasına" der. sevgilisini kıskandırmak için takla atmaz. fake account alıp msn`den yemlemez, kontrol etme ihtiyacı duymaz. göz kalemi hariç makyajdan haz etmez. sevgilisine nezekaketi lütuf olarak görmez.

pek gerçekçi değil. tüm sevenler için google`dan geliyor;

(bkz: aradığınız kriterlere uygun sonuç bulunamadı)

gerçi ben kendimi şanslı hissediyorum.
  • (bkz: benim bu) kelimeleri kisaltarak yazanlara kil olan kizdir. kisaltilmis kelimelerle (ozellikle w'lar falan da kullanilmissa) yazilan mesajlarin tuylerini diken diken ettigi kizdir.

kisaltmanin disinda, dahi anlamina gelen de'nin birlesik yazimina, "yalniz" yerine "yanliz" yazilmasina, ayri yazilmasi gereken -ki'nin birlesik yazilmasina, şey kelimesininin ayri yazildiginin bilinmemesine de sinir olur bu kiz.

ama hadi bu yazim yanlislarini cehalete verelim; karsisindakine saygi duymamak gibi gelir kisaltarak mesaj yazmak bu kiza.
    "mrb bn mhmt yrn okla gly msn?" ne bu be. bu mesaja cevap bile vermem ben.
    aaaa. sinirlendim valla sabah sabah.

ekleme: 25 yasindan buyuk degilim.
    ekleme2: ilk eklemenin sebebi asagidaki entry'lerden birinde yazilmis bir onermeydi.
  • kesinlikle kendine güvenen ve değer verilmesi gereken bir kızdır.
  • kolayına geldiği için öyle yapan kızdır. kısaltmayı denedikçe zorluk çeker, kafası karışır. bir de imla kurallarına takıntılıdır, nokta sonrası boşluk bile bırakır.
  • beraber yaşlanmak istediğimdir.
  • bu benim. aynı zamanda imla kurallarına uyarak mesaj yazan kız da benim. ayrıca mesaj yazarken bile olsa imla hatası yapan insanı ciddiye alamıyorum, elimde değil.
  • aynı zamanda bu konuda hassas ve takıntılı olan kızdır. ayrıca herhangi bir yerde de gereksiz ve saçma bir kısaltma gördüğünde sinirleri tepesine çıkan kızdır. o anda derinlerden gelen bir düzeltme tutkusuyla yanıp tutuşur.
  • kelimeleri kısaltmamakla kalmayıp noktalama işaretlerine, boşluklarına kadar dikkat eden kişidir aynı zamanda. her yöne sms paketleri çıktığından beri daha mutludur. zira eskiden smse ödediği paraları düşününce, "neden ben de onlar gibi kısaltmadım?" pişmanlığı hep içinde olacaktır.
hesabın var mı? giriş yap